Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Piesakieties tūlīt

Piesakieties tūlīt

Jūsu ceļš uz panākumiem

Neatkarīgi no Jūsu pašreizējā dzīves posma mēs piedāvājam iespējas, kas ļaus Jums gūt panākumus kopā ar Bosch.

Vēlaties pievienoties Bosch ģimenei? Tas mūs iepriecina. Lai kas Jūs interesētu – profesionālā apmācība, studentu prakse, īpaši Jūsu vajadzībām pielāgota sagatavošanās programma vai vadītāja amats –, pie mums visi ceļi ved uz panākumiem. Kā students, absolvents, speciālists vai vadītājs mūsu darba tirgū Jūs atradīsiet sev piemērotāko izaicinājumu.

Atrodiet savu sapņu darbu

Atrodiet savu sapņu darbu

 

Steidzami meklējat sev piemērotu darbu? Varat būt drošs, ka pie mums atradīsiet aizraujošus amatus ar daudzsološām izredzēm.