Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Veiksmes stāsti nenotiek tāpat vien. Tie tiek radīti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, nesens absolvents vai pieredzējis eksperts, mēs meklējam tādus talantīgus cilvēkus kā Jūs. Bosch piedāvā iespējas dažādās darbības jomās – gan uzraudzībā un vadībā, gan pētniecībā un attīstībā, gan tirdzniecībā vai arī cilvēkresursu nodaļā. Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa darba attiecības ar Jums, tādēļ aktīvi veicinām Jūsu profesionālo un personisko izaugsmi.

Piesakieties tūlīt

Piesakieties tūlīt

Lai arī kāda būtu Jūsu pašreizējā nodarbošanās, mēs piedāvājam iespējas, kas ļaus Jums gūt panākumus kopā ar Bosch.

Kādēļ Bosch?

Kādēļ Bosch?

Mēs piedāvājam ne tikai iztikas avotu, bet arī iespēju būt lepnam par savu darba vietu – vairāk nekā 80% Bosch darbinieku lepojas būt daļa no uzņēmuma.

 
Pievienošanās Bosch komandai

Pievienošanās Bosch komandai

Mēs piedāvājam darba vidi, kurā valda sadarbība un tiek novērtēta daudzveidība, līdzsvarotu darba un privāto dzīvi un korporatīvo kultūru, kas balstīta uz godīgumu.

Daudzveidība uzņēmumā Bosch

Daudzveidība uzņēmumā Bosch

Daudzveidība ir neatņemama daļa no mūsu ilgtermiņa ekonomiskajiem panākumiem, kuru uzņēmumā Bosch pieredzēsiet ik dienas.