Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Pievienošanās Bosch komandai

Pilna pasaule iespēju

Mēs piedāvājam darba vidi, kurā valda sadarbība un tiek novērtēta daudzveidība, līdzsvarotu darba un privāto dzīvi un korporatīvo kultūru, kas balstīta uz godīgumu.

 

Skolēni

Skolēni

Neatkarīgi no tā, vai esat praktikants vai māceklis, Jūs atradīsiet perspektīvu darbavietu. Brīvlaikā skolēniem piedāvājam iespēju gūt pirmo ieskatu darba pasaulē.

Studenti

Studenti

Studiju laikā iepazīstiet Bosch kā spēcīgu partneri. Gūstiet vērtīgu pieredzi prakses laikā, rakstiet savu diplomdarbu kopā ar mums vai sagatavojieties maģistra studijām – pie mums iespējas ir nebeidzamas.

 
Absolventi

Absolventi

Pievienojieties mūsu komandai uzreiz pēc absolvēšanas vai sagatavojieties speciālista vai vadītāja karjerai ar kādu no mūsu maģistra programmām.

Speciālisti un vadītāji

Speciālisti un vadītāji

Jums ir pieredze un kompetence savā profesionālajā jomā? Piedāvājam izaicinošas iespējas visiem pieredzējušu speciālistu un vadītāju karjeras līmeņiem.