Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Bosch Security Systems un Sony sadarbosies video drošības jomā

 
 
 

15.11.2016 | Bosch Group | Korporatīvās ziņas

  • Divi uzņēmumi apvieno spēkus, uzsākot tehnisku sadarbību video drošības risinājumu jomā.
  • Sony teicamā attēlu kvalitāte kombinācijā ar Bosch zināšanām video analītikā un īpaši efektīvā bitu pārraides vadībā sniegs priekšrocības abu uzņēmumu klientiem un noteiks jaunus standartus.
  • Bosch Security Systems tirdzniecības un tirgvedības organizācija apkalpos un atbalstīs visus Sony video drošības klientus visā pasaulē, izņemot Japānu.

Grasbrunna, Vācija/Tokija, Japāna, – Bosch Security Systems un Sony Corporation paraksta līgumu par sadarbību ar mērķi uzlabot novatorisku produktu un risinājumu izstrādāšanu video drošības jomā. No 2017. gada abi uzņēmumi izvirza mērķi apvienot savas tehnoloģiskās zināšanas, lai sasniegtu jaunu līmeni augstas izšķirtspējas un zema apgaismojuma video attēlveidošanā. Saskaņā ar sadarbības līgumu Bosch Security Systems tirdzniecības un tirgvedības organizācija apkalpos un sniegs tehnisko atbalstu Sony video drošības klientiem visās valstīs, izņemot Japānu. Sadarbība jāapstiprina konkurences uzraudzības iestādēm.

Sadarbības ietvaros Sony sniegs savas vadošās zināšanas video attēlu kvalitātē un veiktspējā, savukārt Bosch pievienos plašu video analītikas metožu klāstu saistībā ar izkliedēto datu interpretēšanu, kā arī novatoriskas tehnoloģijas īpaši efektīvām bitu pārraidēm un minimālām glabāšanas prasībām. "Šī sadarbība revolucionizēs video drošības nozari, apvienojot divu vadošo video drošības jomas uzņēmumu unikālās tehnoloģiskās zināšanas un prasmes. Klienti iegūs ne tikai Sony teicamo attēlu kvalitāti, piemēram, 4K risinājumu veidā, bet arī Bosch bitu pārraides vadību un video analītiku,” saka Toru Katsumoto (Toru Katsumoto), Sony Corporation Attēlveidošanas produktu un risinājumu jomas prezidenta vietnieks, Profesionālo produktu grupas sektora prezidents. "Šī unikālā sadarbība atbalsta arī Bosch redzējumu par lietu internetu. Video drošības kamerām, bet jo īpaši to apkopotajiem datiem ir svarīga loma turpmākā lietu interneta attīstībā. Videokameras var saukt par "lietu interneta acīm"," saka Gērts van Iperēns (Gert van Iperen), Bosch Security Systems prezidents.

Sony video drošības klientus apkalpos un atbalstīs atsevišķa Bosch Security Systems organizācijas tirdzniecības un tirgvedības komanda, sniedzot klientiem atbalstu, klientu apkalpošanas servisu un mācības dažādās valodās vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. "Globālā Bosch Security Systems organizācija nodrošinās atsevišķu tirdzniecības un tirgvedības komandu, kas, sniedzot teicamu atbalstu un pakalpojumu, būs atbildīga ne tikai par Sony zīmola produktiem, bet arī par Sony klientu uzņēmējdarbības attīstību," saka van Iperēns. Sony turpinās attīstīt un ražot video drošības produktus ar savu zīmolu.

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Visā pasaulē tajā strādā apmēram 400 500 darbinieki (2017. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza 78 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena piegādātāja. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Group ietilpst Robert Bosch GmbH ar aptuveni 440 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 125 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas apmēram 62 500 Bosch līdzstrādnieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

Vairāk informācijas šeit:

www.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse