Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Būtiska tehnoloģija lietu internetam: Bosch veidos jaunu pusvadītāju ražotni Drēzdenē, Vācijā

 
 
 

Kontakti


Marina Blomniece
Komunikācijas speciālists
Robert Bosch SIA
Mūkusalas str. 101
LV-1004 Rīga
Latvija
Tālrunis
+371 67802080
Telefakss
+371 67807941

 

30.06.2017 | Bosch Group | Korporatīvās ziņas

Miljards eiro investīcijas 12 collu tehnoloģijā

Štutgarte un Drēzdene, Vācija – turpinot investīciju kursu Vācijā, Bosch gatavojas Drēzdenē celt pusvadītāju plākšņu ražotni. Lai apmierinātu pieaugošo lietu interneta (IoT) un mobilo lietotņu vajadzības, jaunajā uzņēmumā paredzēts ražot mikroshēmas uz 12 collu pusvadītāju plākšņu bāzes. Augsto tehnoloģiju rūpnīcas celtniecību plānots pabeigt līdz 2019. gada beigām. Pēc celtniecības darbu pabeigšanas ražošana visticamāk tiks uzsākta 2021. gada beigās. Kopējās investīcijas ražotnē būs ap vienu miljardu eiro.

"Jaunā pusvadītāju plākšņu ražotne ir lielākais vienreizējais ieguldījums vairāk par 130 gadu ilgajā Bosch vēsturē," stāsta dr. Folkmars Denners (Volkmar Denner), Robert Bosch GmbH valdes priekšsēdētājs.

Drēzdenē tiks radītas vairāk kā 700 jaunas darbavietas. "Pusvadītāji ir elektronisko sistēmu pamatelements. Pieaugot savienojamībai un automatizācijai, to pielietojuma jomas aizvien vairāk paplašinās. Paplašinot mūsu pusvadītāju ražošanas jaudu, mēs sagatavojam drošu pamatu nākotnei un konkurētspējai," stāsta Denners. Atsaucoties uz PricewaterhouseCoopers pētījumu, globālā pusvadītāju tīkla pieaugums līdz 2019. gadam tiek prognozēts virs 5 procentiem gadā, īpaši spēcīgu attīstību prognozējot mobilitātes un IoT tirgus segmentā.

Lasīt vairāk www.bosch-media.com

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Visā pasaulē tajā strādā apmēram 400 500 darbinieki (2017. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza 78 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena piegādātāja. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Group ietilpst Robert Bosch GmbH ar aptuveni 440 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 125 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas apmēram 62 500 Bosch līdzstrādnieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

Vairāk informācijas šeit:

www.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse