Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Bosch un Daimler demonstrē bezvadītāja automašīnas novietošanu stāvvietā reālos apstākļos

 
 
 

Kontakti


Marina Blomniece
Komunikācijas speciālists
Robert Bosch SIA
Mūkusalas str. 101
LV-1004 Rīga
Latvija
Tālrunis
+371 67802080
Telefakss
+371 67807941

 

25.07.2017 | Bosch Group | Korporatīvās ziņas

Pasaules pirmizrāde Mercedes-Benz muzeja daudzstāvu stāvlaukumā

• Automatizēts, viedtālruņa nodrošināts pakalpojums automašīnas novietošanai stāvvietā kā izmēģinājuma projekts tika uzsākts Mercedes-Benz muzeja daudzstāvu stāvlaukumā.

• Bosch nodrošina infrastruktūru; Daimler – automobiļu tehnoloģiju.

• Bezvadītāja automašīnas novietošana stāvvietā ekonomē laiku un mazina stresu.

Štutgarte, Vācija – manuāla novietošana stāvvietā nu ir pagātne. Mercedes-Benz Štutgartes muzeja daudzstāvu stāvlaukumā Bosch un Daimler ir padarījušas par realitāti automašīnu automatizēto novietošanu stāvvietā. Ar viedtālruņa palīdzību autovadītāji tagad var automātiski novietot automašīnu tiem piešķirtajās vietās, nesekojot automašīnas manevriem. Automatizētā novietošana stāvvietā ir nozīmīgs pavērsiens ceļā uz autonomu braukšanu. Eksperimentālais risinājums Mercedes-Benz muzeja daudzstāvu stāvlaukumā ir pasaulē pirmais infrastruktūras nodrošināts pilnīgi automatizētas automašīnas novietošanas stāvvietā risinājums reālos apstākļos (ar un bez vadītāja pie stūres). Jau no 2018. gada sākuma apmeklētāji paši varēs izbaudīt ērto pakalpojumu muzeja stāvlaukumā un ieekonomēt laiku, kas citkārt būtu jāvelta automašīnas novietošanai.

"Autonomā braukšana ienāks mūsu ikdienā ātrāk, nekā daudzi to spēj iedomāties. Bezvadītāja automašīnas novietošana muzeja stāvlaukumā izteiksmīgi demonstrē, cik progresīva šī tehnoloģija ir jau šobrīd," teica Dr. Mihaels Hafners (Dr. Michael Hafner), Mercedes Benz Cars automatizētās braukšanas un aktīvās drošības nodaļas vadītājs. "Intelektiskās daudzstāvu stāvlaukuma infrastruktūras izmantošana un tās savienojamība ar transportlīdzekļiem ir ļāvusi mums padarīt bezvadītāja automašīnas novietošanu par realitāti daudz ātrāk, nekā cerēts," teica Gerhards Staigers (Gerhard Steiger), Bosch Šasiju sistēmu kontroles nodaļas prezidents.

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Visā pasaulē tajā strādā apmēram 400 500 darbinieki (2017. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza 78 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena piegādātāja. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Group ietilpst Robert Bosch GmbH ar aptuveni 440 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 125 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas apmēram 62 500 Bosch līdzstrādnieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

Vairāk informācijas šeit:

www.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse