Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Tallinas digitālais samits: Nokia un Bosch datu ātrgaitas maģistrāle nākotnes rūpnīcām

 
 
 

Kontakti


Marina Blomniece
Komunikācijas speciālists
Robert Bosch SIA
Mūkusalas str. 101
LV-1004 Rīga
Latvija
Tālrunis
+371 67802080
Telefakss
+371 67807941

 

02.10.2017 | Bosch Group | Korporatīvās ziņas

No 2019. gada jaunais 5G standarts mobilo datu pārraidē nozīmēs desmitkārtīgu paātrinājumu

Štutgarte /Tallina – iekārtu komunikācija reāllaikā: Eiropas Digitālajā samitā Tallinā, Igaunijā, Bosch un Nokia demonstrē gaidāmā 5G sakaru standarta apvienošanu ar koncepcijas "Industry 4.0" risinājumiem. 5G palielina šobrīd mobilajos sakaru tīklos iespējamo pārraides ātrumu līdz vairāk par desmit gigabaitiem sekundē. Turklāt standarts uzlabo arī reāllaika sniegumu un, jo īpaši, drošu datu pārraidi. Šie abi kritēriji ir galvenie priekšnoteikumi simtiem miljardu viedo izpildmehānismu un sensoru bezvadu savienošanai rūpnīcās un ražošanas līnijās, kā arī ražošanas procesā ģenerēto milzīgo datu apjomu apstrādei. Vienlaikus, īpaši ātra datu pārraide ir galvenais priekšnoteikums uzņēmumiem Eiropā un visā pasaulē. "Industry 4.0 nezina robežas," saka Dr. Stefans Asmans (Stefan Assmann), atbildīgais par saistītajām nozarēm Bosch uzņēmumā.

"Strādājot kopā ar Nokia, mēs jau pētām iespējas, ko 5G platjosla sniegs nākotnes rūpnīcai," saka Rolfs Najorks (Rolf Najork), Bosch Rexroth AG prezidents. Pilnīgā Bosch īpašumā esošā filiāle, kura specializējas piedziņas un vadības tehnoloģiju izstrādē, sadarbībā ar Bosch korporatīvās izpētes nodaļu un Nokia izstrādāja demonstrācijas modeli.

"5G būs galvenais koncepcijas Industry 4.0 veicinātājs. Tā ir pirmā bezvadu tehnoloģija, kas var papildināt kabeļu līniju visu veidu rūpnieciskai izmantošanai, nodrošinot maksimālu pielāgojamību ražošanā, izmaksu samazinājumu un drošākas darba vides radīšanu. Kopā ar mūsu partneri Bosch, mēs pētām tās jaunās iespējas, ko 5G var sniegt Ceturtajai industriālajai revolūcijai," stāsta Hanu Nikurautio (Hannu Nikurautio), 5G tehnoloģijas un tirgus izpētes vadītājs uzņēmumā Nokia.

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Visā pasaulē tajā strādā apmēram 400 500 darbinieki (2017. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza 78 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena piegādātāja. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Group ietilpst Robert Bosch GmbH ar aptuveni 440 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 125 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas apmēram 62 500 Bosch līdzstrādnieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

Vairāk informācijas šeit:

www.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse