Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Štutgartē, Feierbahā Bosch atklāj IT universitātes pilsētiņu

 
 
 

Kontakti


Marina Blomniece
Komunikācijas speciālists
Robert Bosch SIA
Mūkusalas str. 101
LV-1004 Rīga
Latvija
Tālrunis
+371 67802080
Telefakss
+371 67807941

 

25.10.2017 | Bosch Group | Korporatīvās ziņas

Digitālo biznesa modeļu izstrādes darbības centrs

  • IT universitātes pilsētiņa ir Bosch globālā IT galvenā mītne
  • Izaugsmes veicinātājs: IT no izdevumu pozīcijas kļūst par pamatprasmi
  • Universitātes pilsētiņa IT un programmatūras ekspertiem nodrošina ļoti pievilcīgu darba vidi
  • Prof. Asenkeršbaumers: "Jaunā universitātes pilsētiņa ir nepārprotama liecība tam, ka mēs Štutgarti uzskatām par savu tehnoloģiju lokalizācijas vietu."

Štutgarte, Vācija. Štutgartē, Feierbahā izvietotajā IT universitātes pilsētiņā Bosch Grupa atver kompetenču centru, kas paredzēts Bosch globālo IT aktivitāšu koordinēšanai. 2000 darbieku šajā modernajā universitātes pilsētiņā strādā pie tā, lai vēl vairāk stimulētu Bosch pārveides procesu IoT uzņēmumā; kopējais darbineiku skaita tajā ir 7500 darbinieku. "Tīmekļa produkti un datu bāzes pakalpojumi aizvien būtiskāk sekmē mūsu izaugsmi. Atbilstoši mainās arī mūsu IT loma. Iepriekš struktūrvienība galvenokārt orientējās uz Bosch globālās IT infrastruktūras attīstīšanu, lietotāju konsultēšanu un datoru un monitoru nodrošināšanu. Taču tagad tās pienākumos aizvien plašāk ienāk inovatīvo IT un programmatūras risinājumu veicināšana," stāsta prof. Stefans Asenkeršbaumers (Stefan Asenkerschbaumer), Robert Bosch GmbH valdes priekšsēdētāja vietnieks, arī atbildīgais par IT. "Universitātes pilsētiņa ir mūsu jaunais digitālo biznesa modeļu izstrādes darbības centrs. Tas apvieno labāko no abām jomām: desmitgadēs atzīta tehnoloģiju uzņēmuma produktus un pieredzi un jauna IT uzņēmuma dinamismu. Jaunā universitātes pilsētiņa ir arī vēl viena nepārprotama liecība mūsu uzticībai Štutgartei."

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Visā pasaulē tajā strādā apmēram 400 500 darbinieki (2017. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza 78 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena piegādātāja. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Group ietilpst Robert Bosch GmbH ar aptuveni 440 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 125 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas apmēram 62 500 Bosch līdzstrādnieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

Vairāk informācijas šeit:

www.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse