Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Bosch Drošības sistēmas tiek iekļautas Bosch Ēku tehnoloģiju nodaļā

 
 
 

Kontakti


Marina Blomniece
Komunikācijas speciālists
Robert Bosch SIA
Mūkusalas str. 101
LV-1004 Rīga
Latvija
Tālrunis
+371 67802080
Telefakss
+371 67807941

 

26.02.2018 | Bosch Grupa | Korporatīvās ziņas

  • Nosaukuma maiņa ir spēkā no 2018. gada 1. marta
  • Jaunais nosaukums liecina par plašāku piedāvājumu klāstu
  • Juridisko personu nosaukumi nemainās
  • Video sistēmas, apsardzes un piekļuves kontroles struktūrvienības tiek apvienotas, izveidojot Drošības struktūrvienību integrētiem risinājumiem

Grasbrūna, Vācija. No 2018. gada 1. marta Bosch Drošības sistēmu nodaļa tiks dēvēta par Bosch Ēku tehnoloģiju nodaļu. Sistēmu integrācijas nozarē Bosch Drošības sistēmu piedāvājums klientiem jau šobrīd neaprobežojas tikai ar drošības, aizsardzības un komunikācijas tehnoloģiju risinājumiem. "Mēs vēlamies, lai mūsu piedāvājums tiktu pienācīgi atspoguļots arī nosaukumā," saka Gerts van Iperens (Gert van Iperen), Bosch Drošības sistēmu nodaļas prezidents. Nodaļu veido divas organizatoriski nošķirtas vienības – globālā produktu nodaļa un reģionālā sistēmu integrācijas pakalpojumu nodaļa, kas darbojas astoņās valstīs.

1) Šajās astoņās valstīs sistēmu integrācijas vienība nodrošina integrētus risinājumus komerciālām ēkām. Atkarībā no reģiona piedāvājumā ietverta ēku drošība, energopakalpojumi un ēku automatizācija. Tas nozīmē, ka klients vienā vietā saņem šo risinājumu plānošanu, montāžu un vadību, kā arī citus papildu pakalpojumus.

2) Produktu nodaļa – turpmāk Bosch Drošības un aizsardzības sistēmas – turpinās darboties kā video, apsardzes, ugunsgrēka trauksmes, balss evakuācijas, piekļuves kontroles sistēmu un vadības programmatūras globālais piegādātājs (viss ar Bosch zīmolu). Tās produktu klāsts ir pilnīgots ar profesionālām audio un konferenču sistēmām balss, skaņas un mūzikas pārraides nodrošināšanai. Produkti tiek izplatīti tikai sistēmu ieviesējiem vai vairumtirgotājiem.

Šie pasākumi neietekmē nodaļas juridisko nosaukumu.

Integrēti risinājumi vienuviet: jaunā Drošības struktūrvienība

Produktu nodaļā Bosch Drošības sistēmas apvienos video sistēmas, apsardzes, piekļuves kontroles un pārvaldības programmatūras vienības, izveidojot Drošības struktūrvienību. Ar šo soli Bosch reaģē uz integrēto drošības risinājumu nozares pieaugošo pieprasījumu. "Mūsu mērķis, apvienojot šīs trīs struktūrvienības, ir vēl labāka mūsu klientu vajadzību apmierināšana tuvākajā nākotnē. Turpmākajos gados mēs vēlamies aktīvi ietekmēt lietu interneta izraisītos pārveides procesus, kā arī vairāk pievērsties savienojamībai, integrēšanas risinājumiem un pakalpojumiem. Vienlaicīgi šis solis stiprinās mūsu konkurētspēju," saka van Iperens.

Bosch Drošības sistēmu nodaļa ir pasaulē vadošais drošības, aizsardzības un komunikācijas produktu un sistēmu piegādātājs. Ēku drošības, energoefektivitātes un automatizācijas risinājumus un pakalpojumus Bosch piedāvā noteiktās valstīs. 2016. gadā ap 9000 līdzstrādnieku nodrošinātais pārdošanas apjoms sasniedza aptuveni 1,8 miljardus eiro. Galvenais mērķis ir aizsargāt dzīvības, ēkas un materiālās vērtības. Produktu klāsts ietver videonovērošanu, ielaušanās konstatēšanu, ugunsgrēka noteikšanu un balss evakuācijas sistēmas, kā arī piekļuves uzraudzības un vadības sistēmas. To papildina profesionālas audio un konferenču sistēmas balss, skaņas un mūzikas pārraides nodrošināšanai. Drošības sistēmas tiek izstrādātas un ražotas Bosch rūpnīcās Eiropā, Amerikā un Āzijā.

Sīkāku informāciju skat. tiešsaistē www.boschsecurity.com

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Visā pasaulē tajā strādā apmēram 400 500 darbinieki (2017. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjomi 2017. gadā sasniedza 78 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena piegādātāja. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Group ietilpst Robert Bosch GmbH ar aptuveni 440 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 125 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas apmēram 62 500 Bosch līdzstrādnieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

Vairāk informācijas šeit:

www.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse