Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Bosch Zviedrijā

Bosch Zviedrijā

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Bosch pieder arī citi izmēģinājuma poligoni: Boksbergā un Švīberdingenā Vācijas dienvidos, Žuvinkūrā (Francijā), Kampinasā (Brazīlijā), Sudžou un Jakeši (Ķīnā), Englesijā (Austrālijā) un Šiobarā un Memanbecu (Japānā). ASV Bosch ir izmēģinājuma poligoni Fletrokā (Mičiganā), Ņūkārlailā (Indiānā) un Bodetā (Minesotā).

Ik vakaru braucot mājup pēc darba dienas Vaitodenas testa centrā Zviedrijas ziemeļos, Bosch līdzstrādnieki izjūt sava darba nozīmīgumu. Uz Zviedrijas ziemeļu ceļiem viņi sastopas ar ledu, sniega sanesumiem un aļņiem. Bīstamās situācijās ABS bremžu pretbloķēšanas sistēma un ESP elektroniskā stabilitātes programma ir liels pluss. Lielu daļu pūļu Bosch ieguldījis, lai samērotu šo abu sistēmu darbību un veiktu to tālākos uzlabojumus Ziemeļu polārā loka trasēs.

Uzlabotās bremzēšanas vadības sistēmas Bosch šeit testē jau kopš pagājušā gadsimta 70. gadiem. Mūsdienās aptuveni 600 Bosch līdzstrādnieku ik ziemu pavada vairākas intensīvas darba nedēļas Tālajos ziemeļos. Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava 2003. gadā atklātais testēšanas centrs nodrošina viņiem vispiemērotākos darba apstākļus.

Vienmērīgā sasalšanas temperatūra nodrošina, ka uz aizsalušā ezera uzņēmumam piederošo trašu ledus būs gluds kā spogulis. Ik rītu speciālisti pārbauda, vai ledus stāvoklis ir ideāls. Turklāt 420 ha plašais testēšanas centrs lepojas ar 11 km garu ceļu, t. sk. asfaltētas virsmas, kuras viena puse ir klāta ar ledu, stāviem posmiem ar atšķirīgiem slīpumiem un lielu skaitu dažādiem testēšanas apļiem.

Atrodoties šeit, līdzstrādniekiem nav pārāk daudz izklaides iespēju. 3100 Arjeplogas pastāvīgie iedzīvotāji ir izkliedēti aptuveni 12 800 kvadrātkilometros – par Ņujorku aptuveni 10 reizes lielākā teritorijā, tāpēc ir daudz laika koncentrēties darbam – braukšanas drošības uzlabošanai.