Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Bosch Turcijā

Bosch Turcijā

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rūpnīca Bursā saņem savu otro EKVF godalgu.

Bosch rūpnīca Bursā jau ir saņēmusi neskaitāmas godalgas – īpaši, ja tiek vērtēta biznesa izcilība. Jaunākie panākumi ir EKVF godalga. 2008. gada beigās šī godalga – Eiropā prestižākā godalga par kvalitātes pārvaldību – tika piešķirta Turcijas rūpnīcai. Turklāt šo godalgu rūpnīca ieguva arī 2003. gadā.

EKVF nozīmē Eiropas kvalitātes vadības fonds. Šī bezpeļņas organizācija ir dibināta 1989. gadā, un tās biedru skaitā ir aptuveni 700 uzņēmumu.

EKVF metodes visu uzņēmējdarbības procesu centrā izvirza kvalitāti. Modeļa ilgtermiņa ievirze palīdz pilnveidot izpratni par to, kas ir svarīgākais, it īpaši ekonomiski sarežģītā vidē. Starptautiska speciālistu grupa novērtē ikgadējās godalgas pretendentus pēc deviņiem kritērijiem un vairāk nekā trīsdesmit apakškritērijiem.

Tiek novērtēta uzņēmuma vadība un pārvaldība kopumā, kā arī korporatīvā politika, stratēģija, līdzstrādnieku vadība, resursu izmantošana un ražošanas procesi. Savā novērtējumā EKVF speciālisti ņem vērā arī klientu un darbinieku apmierinātību, sociālo ietekmi un darbības rezultātu. Bosch rūpnīca Bursā otro reizi ir pārliecinājusi speciālistus visās kategorijās.