Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Bosch tehnoloģijas visā pasaulē

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nevienu neizbrīnīs fakts, ka Bosch tehnoloģijas padara braukšanu drošu, tīru un ekonomisku gandrīz ikkatrā transportlīdzeklī, jo Bosch ir pasaulē lielākais automobiļu aprīkojuma piegādātājs. Vēl daudziem citiem Bosch ir arī labi zināms profesionālo urbju vai ledusskapju zīmols.

Bet noderīgie modernie Bosch risinājumi sniedz drošību un ērtības arī mazāk uzskatāmā veidā. Daži piemēri: Bosch filiāles Bosch Rexroth ražotās piedziņas un vadības risinājumu iekārtas piepilda uz jūsu brokastu galda nonākušās ievārījuma burciņas un drukā dienas avīzes; Bosch iesaiņošanas tehnoloģijas garantē to, ka daudzi medikamenti un pārtikas preces tiek iesaiņotas aseptiski un tīri.

Efektīvās Bosch apkures sistēmas uztur patīkamu telpu un ūdens siltuma līmeni. Nozīmīgos pasākumos un ēkās Bosch modernās drošības un ēku tehnoloģijas nosaka toni un sargā apmeklētājus no kaitējuma.

Jāmin arī daudzie videi draudzīgie Bosch izstrādājumi, piemēram, pārnesumkārbas vēja turbīnām, saules baterijas un moduļi, kā arī degvielu ekonomējošā automobiļu tehnoloģijas – neliels ieguldījums fosilā kurināmā saglabāšanā.

Kā redzams no iepriekš minētajiem piemēriem, Bosch tehnoloģijas simbolizē drošību un procesa nepārtrauktību daudzās ievērojamās vietās un labi zināmos pasākumos. Parasti fonā, bet vienmēr nepieciešamas.