Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Nākotnes enerģija

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Our major research projects focus on technologies that utilize renewable sources of energy and new systems that store the energy obtained in this way. This helps conserve fossil energy reserves and provides greater independence from energy imports from politically unstable regions.

Lai nostiprinātu mūsu kompetenci un paātrinātu attīstības procesu, mēs iesaistāmies partnerībā ar citiem uzņēmumiem, pētniecības iestādēm un lielā mērā arī universitātēm, īpašu uzmanību pievēršot organiskajiem fotoelektriskajiem elementiem, jūras enerģijas izmantošanai un litija jonu akumulatoru baterijām. Mēs esam iesaistījušies arī mūsdienīgo tehnoloģiju stratēģijā klimata aizsardzībai, ko 2007. gadā uzsāka Vācijas Federālā izglītības un zinātnes ministrija.