Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Ieguldījums zaļajās idejās

Ieguldījums zaļajās idejās

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

„Ar acs kaktiņu es ieraugu kaut ko… zaļu.” Daudzas labas bērnu spēles sākas ar vienkāršu priekšnoteikumu un tieši tāpēc pārvēršas par kaut ko saistošu. Ir gandrīz loģiski salīdzināt uzņēmuma izveidošanu ar bērnu spēli. Arī uzņēmuma dibināšanas pamatā bieži vien ir vienkārša ideja, kas tiek attīstīta un sāk iegūt konkrētas aprises. Jo vairāk dalībnieku, jo saistošāk tas var izvērsties; tas attiecināms gan uz bērnu spēli, gan uzņēmuma veidošanu. Tātad, kur mēs varam saskatīt jel ko zaļu?

Nepārspīlējot – visa Bosch centrālā biroja Štutgartē apkārtne ir zaļa: cik tālu vien sniedzas skats, jūs nesaskatīsiet gandrīz neko citu kā tikai kokus. Daudzi Bosch pētnieki arī ar acs kaktiņu redz zaļo. Aptuveni 45 procenti no pētījumiem un izstrādei paredzētajiem izdevumiem ir piešķirti enerģiju un resursus taupošiem izstrādājumiem.

To skaitā zaļām trauku mazgājamām mašīnām, apkures sistēmām un saules baterijām. „Bet tēt, vai tad mūsu trauku mazgājamā mašīna nav balta?” „Jā, bet tā ir…” Un šai brīdī spēle kļūst patiešām saistoša.

Kurš vēl ar acs kaktiņu redz ko zaļu? „Mēs redzam organiskās saules baterijas,” saka Heliatek. „Un mēs – litija jonu akumulatoru baterijas,” tā Samsung. „Arī mēs pamanām ko zaļu,” saka GreenPeak, „proti, bezvadu tehnoloģiju, kas akumulē savu enerģiju.” „Mmm,” saka Bosch, „arī mēs par to esam interesējušies. Pastāstiet mums nedaudz vairāk, un varbūt mēs varēsim strādāt kopā, lai vēl vairāk lietu padarītu zaļas.” Un šai brīdī interesanti sāk kļūt arī uzņēmumiem.