Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Inovāciju pārvaldība uzņēmumā Bosch

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Atklājiet nākotni:

rītdiena sākas tagad

Bosch aktīvi darbojas nākotnē būtisko tehnoloģiju jomā. Elektrodzinēji ir aktuāls dienas kārtības jautājums: šajā jomā Bosch ne vien attīsta inovatīvas piedziņas tehnoloģijas elektriskajiem un hibrīdajiem transportlīdzekļiem, bet arī tiem nepieciešamo infrastruktūru.

Attīstiet idejas:

radiet iespēju iedvesmai

Lai aizrautīgi zinātnieki spētu izstrādāt inovācijas „Tehnika dzīvei”, viņiem nepieciešami nevainojami apstākļi. Bosch iegulda lielus līdzekļus pētniecības infrastruktūrā, lai nodrošinātu uzņēmumam ilgstošus panākumus.

Stimulējiet pētniekus:

radošie prāti

Bosch inovāciju virzību nodrošina vairāk nekā 34 tūkstoši zinātnieku un izstrādātāju. Speciālisti ir pieprasīti; domāšana ārpus rāmjiem ir apsveicama.

Savienojiet pasauli:

dinamiskas struktūras nodrošināšana zināšanu apritei

Bosch veicina zinātnes kontaktus un izpētes aktivitātes viscaur pasaulē. Globālais tīkls rada inovācijas nākotnē perspektīvās jomās, piemēram, apkārtējā vide, enerģija un mobilitāte.

Izmantojiet zināšanas:

vienmēr ejiet jaunu ceļu

Bosch veicina attīstību, un ne tikai savās galvenajās uzņēmējdarbības jomās. Tā vietā Bosch izmanto uzkrātās zināšanas, lai atklātu jaunas uzņēmējdarbības jomas – piemēram, eBike piedziņas tirgu.