Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Automobiļu rezerves daļas

Automobiļu rezerves daļas

Automobiļu tehnoloģiju uzņēmējdarbības sektora ietvaros Automobiļu rezerves daļu nodaļa nodrošina automašīnu pilnveidošanai nepieciešamo Bosch rezerves daļu un izstrādājumu piegādi, loģistiku un realizāciju. Turklāt pakalpojumu klāstā ietilpst arī klienta rīcībā esošo automašīnām paredzēto iekārtu un sistēmu kārtējās apkopes nodrošināšana.

Vairāk nekā 18 000 darbinieki 150 valstīs, kā arī pasaules loģistikas tīkls, nodrošina to, ka apmēram 650,000 dažādas rezerves daļas sasniegs klientus ātri un savlaicīgi.

Savās "Automotive Service Solutions" operācijās AA piegādā testēšanas un remontdarbnīcu tehnoloģijas, diagnostikas programmatūras, apkopes apmācību un informācijas pakalpojumus. Turklāt, nodaļa ir atbildīga par "Bosch Service" remontdarbnīcu franšīzi, kas ir viens no pasaules lielākajiem neatkarīgajiem ķēdēs auto servisiem, ar apmēram 16 500 franšīzēm. Turklāt, AA ir atbildīgs par vairāk nekā 800 "AutoCrew" partneriem.