Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Piedziņas un kontroles tehnoloģijas

Korporatīvā informācija

Bosch Rexroth ir viens no pasaulē vadošajiem dzinēju un vadības tehnoloģiju piegādātājiem. Lai arī kāda būtu Jūsu risināmā piedziņas problēma jebkurā vietā pasaulē, Bosch Rexroth komanda dalīsies pieredzē un zināšanās, kas gūtas dažādās nozarēs un darbā ar visu veidu dzinēju un vadības tehnoloģijām. Mūsu darbinieki risina klientu problēmas ar degsmi un pārliecību tik ilgi, kamēr ir atrasts īstais risinājums. Tādēļ Bosch Rexroth ir spēcīgs un uzticams partneris dažādos mobilo tehnoloģiju, mašīnbūves, inženiertehniskajos un industriālās automatizācijas risinājumos. Uzņēmums izstrādā, ražo un izplata dzinēju un vadības tehnoloģiju komponentus un sistēmas vairāk nekā 80 valstīs. Pateicoties pieredzei, kas ietver ne tikai visu veidu tehnoloģijas, bet arī pilnīgu tehniskās apkopes un atbalsta piedāvājumu, Bosch Rexroth redz sevi kā prasmīgu partneri pilna iekārtu dzīves cikla pakalpojumu sniegšanā.