Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Elektroinstrumenti

Elektroinstrumenti

Bosch Group struktūrvienība Power Tools jeb elektroinstrumenti ir viens no vadošajiem elektroinstrumentu, elektroinstrumentu piederumu un mērinstrumentu piegādātājiem pasaulē. 2015. gadā grupas 20 000 darbinieku sasniedza 4,5 miljardu eiro apgrozījumu, no kura aptuveni 85% tika gūti ārpus Vācijas. Ar zīmoliem Bosch, Skil un Dremel struktūrvienība koncentrējas uz klientiem un tehnoloģiju attīstību.

Galvenie panākumu faktori ir spēcīgās inovācijas un to ieviešanas ātrums. Aptuveni trešdaļu struktūrvienības 2015. gada apgrozījuma veidoja preces, kas tirgū tiek piedāvātas mazāk nekā divus gadus. 2016. gadā Bosch Power Tools Vācijas tirgū atkal laidīs vairāk nekā 100 jaunu produktu visos četros uzņēmējdarbības segmentos: elektroinstrumenti, piederumi, mērinstrumenti un dārza darbarīki.