Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Siltumtehnika

Siltumtehnika
Thermotechnology

Korporatīvā informācija

Mūsu uzņēmumam pilnībā piederošais meitas uzņēmums Bosch Thermotechnik GmbH ir starptautiskā mērogā vadošais apkures iekārtu un ūdens sildītāju ražotājs. Nodrošinot iekštelpu komfortu ar energoefektīviem un videi draudzīgiem apkures un karstā ūdens risinājumiem, Bosch Siltumtehnikas nodaļa klientu ērtībām koncentrējas uz ilgtspējīgu resursu pārvaldību, kā arī uz sistēmu pielāgojamību un lietošanas vienkāršību.

Bosch Siltumtehnika nodaļa apvieno vienā veselumā starptautiskos un reģionālos zīmolus Bosch, Buderus un Junkers. Sākot ar uz grīdas novietojamiem un pie sienas stiprināmiem apkures katliem līdz siltumsūkņiem, no saules apkures sistēmām līdz cietā kurināmā apkures katliem, no koģenerācijas rūpnīcām līdz rūpnieciskiem apkures katliem, Bosch Siltumtehnikas nodaļas piedāvāto preču klāsts izvirzās priekšgalā energoefektivitātes un saderības ar apkārtējo vidi jomā.