Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Vietas Latvijā

Centrālais birojs Latvijā

Mūkusalas iela 101

LV-1004 Rīga

vairāk

Elektroinstrumentu servisa centrs

Mūkusalas iela 97

LV-1004 Rīga

vairāk

 

Bosch Latvijā


1993. gada 18. janvārī Latvijā tika nodibināta kompānija Robert Bosch SIA, kas ir koncerna Bosch meitas uzņēmums.

Robert Bosch Latvijā ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas pārstāv elektroinstrumentu nodaļu, siltumtehnikas Junkers un Buderus zīmolus, auto piederumu un diagnostikas iekārtu nodaļu, kā arī drošības sistēmu produkciju.

2005. gadā Latvijā tika atvērts Bosch elektroinstrumentu servisa centrs, kur tiek veikti gan garantijas, gan maksas remonti visu Baltijas valstu vajadzībām.

faktos un ciparos

2 Vietas

56 Nodarbinātie