Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Bosch Latvijā


1993. gadā Latvijā tika nodibināts Robert Bosch SIA - koncerna Bosch meitas uzņēmums Latvijā. Bosch veic uzņēmējdarbību visā pasaulē, aktīvi darbojoties plaša spektra nozarēs. Šeit jūs varat uzzināt vairāk par uzņēmējdarbības nozarēm un nodaļām Latvijā.

 
 

Bosch grupa


Bosch Grupa ir vadošais globālais tehnoloģiju un pakalpojumu piegādātājs. Visā pasaulē tajā ir nodarbināti apmēram 390 000 darbinieku (2016. gada 31. decembra dati). Pēc iepriekšējiem aprēķiniem kompānijas pārdošanas apjoms 2016. gadā bija 73,1 miljardi. Tās darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena avota. Bosch Grupas stratēģiskais mērķis ir izstrādāt ikdienā lietojamo tehnoloģiju savienojamības risinājumus un ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem uzlabot dzīves kvalitāti visā pasaulē. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei". Bosch Grupā ietilps Robert Bosch GmbH ar aptuveni 450 filiālēm un reģionālajiem uzņēmumiem apmēram 60 valstīs. Ieskaitot tirdzniecības un pakalpojumu partnerus, Bosch globālais ražošanas, tehnoloģiju un tirdzniecības tīkls aptver gandrīz katru pasaules valsti. Kompānijas turpmākās izaugsmes pamats ir tās inovatīvās spējas. 120 vietās visā pasaulē ar izpēti un izstrādi nodarbojas 59 000 Bosch darbinieku.

Kompāniju ar nosaukumu „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīca” 1886. gadā Štutgartē izveidoja Roberts Bošs (Robert Bosch, 1861-1942). Robert Bosch GmbH īpašumtiesību struktūra garantē uzņēmējdarbības rīcības brīvību no Bosch Grupas, kas ļauj uzņēmumam plānot ilgtermiņā un veikt nozīmīgus ieguldījumus tās nākotnes nodrošināšanai. Deviņdesmit divu procentu Robert Bosch GmbH akciju kapitāla turētājs ir Robert Bosch Stiftung GmbH, labdarības fonds. Vairākums balsstiesību pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, ražošanas trasta kompānijai. Uzņēmējdarbības īpašumtiesību funkcijas veic trasta kompānija. Atlikušo daļu turētāji ir Bosch ģimene un Robert Bosch GmbH.

 
 
Atrašanās vietu karte

Atrašanās vietas

Bosch grupa algo darbiniekus vairāk nekā 50 valstīs. Uzziniet vairāk par mūsu izpētes un izstrādes, ražošanas un tirdzniecības vietām visā pasaulē!

Vēstures reklāmkadri

Vēsture

Vēsture

1886. gadā Roberts Bošs nodibināja „Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīcu”. Tas bija mūsdienās globāli aktīvā Robert Bosch GmbH rašanās brīdis.

 

Fakti un skaitļi*


Dibināšanas gads:
Latvijā: 1993. gads
Pasaulē: 1886
Nodarbinātie:
Latvijā: 56
Pasaulē: 390 000
Vietas:
Latvijā: 2
Tirdzniecība:
Pasaulē: 73,1 miiljardi EUR
Pētniecības un attīstības izmaksas:
Pasaulē: 6,6 miljardi EUR

* Latvijā: 2013 | Pasaulē: 2016 (provizoriski rezultāti)

Uzņēmējdarbības nozares un nodaļas