Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

Mūsu zīmoli

Bosch Grupa ir vadošs, starptautisks uzņēmums, kas nodrošina tehnoloģiju un pakalpojumu piegādi un kura uzņēmējdarbība saistās ar četrām galvenajām nozarēm: mobilitātes risinājumiem, rūpnieciskajām iekārtām, plaša patēriņa izstrādājumiem un ar enerģētikas un celtniecības tehniku. Bosch Grupas mērķis ir piedāvāt produktus un pakalpojumus, kas dotu iespēju uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, ļaujot rast inovatīvus, praktiskai izmantošanai noderīgus risinājumus. Papildus Bosch zīmolam, Bosch Grupa nodrošina atbalstu un vadību arī citiem zīmoliem, kas specializējas savu klientu individuālo vajadzību apmierināšanā. Tālākajā izklāstā ir aplūkoti Bosch Grupas atbalstītie uzņēmumi, kas ar savu darbību cenšas uzlabot kādu no Jūsu ikdienas dzīves jomām.

Tradicionālais zīmols - uzņēmums Beissbarth, kas ir dibināts 1899. gadā Minhenē, ražo augstas precizitātes mērīšanas rīkus automašīnu ražotājiem un autoremonta darbnīcām visā pasaulē. Papildus pamata kompetencei automašīnu riteņu pavirzīšanas un bremžu pārbaudes jomā, firma Beissbarth piedāvā arī iekārtas riepu remontam, riteņu balansēšanas mašīnas, aprīkojumu mākslīgā klimata iekārtu parametru mērīšanai un automašīnu pacēlājus.

Beissbarth

Bosch automašīnu apkalpošanas tīkls aptver 150 valstis ar aptuveni 13 000 darbnīcām. Bosch automašīnu speciālisti spēj apkalpot praktiski visu zīmolu automašīnas, izmantojot vismodernāko automašīnu apkalpošanas tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt nevainojamu automašīnu ekspluatāciju. Tāpēc mūsu devīze ir šāda: "Viss Jūsu automašīnas labā".

Bosch Car Service

Bosch Diesel Center

Bosch Diesel Center ir profesionālais pakalpojumu sniedzējs, kas sadarbojas ar darbnīcām, autoparkiem un individuāliem klientiem, piedāvājot profesionālus diagnostikas, labošanas un apkopes risinājumus jebkāda veida Bosch dīzeļdegvielas iesmidzināšanas sistēmām un to sastāvdaļām. Bosch Diesel Center vispasaules tīkls pašlaik ietver aptuveni 3400 partneru, kuri veic darbību saskaņā ar piešķirto komercpilnvaru un ir izpelnījušies nevainojamu reputāciju jebkāda veida dīzeļdegvielas iesmidzināšanas sistēmu un to sastāvdaļu labošanas un apkopes jomā.

Bosch Diesel Center

Globālais Rexroth zīmols nozīmē ekonomiskas, precīzas, drošas un energoefektīvas dzinēju un vadības tehnoloģijas. Novatoriskie komponenti, kā arī individuālie sistēmu risinājumi nodrošina piedziņu visu izmēru mehānismiem un sistēmām. Plašs vispasaules ekspertu loks mobilo tehnoloģiju, mašīnu tehnikas un inženierpakalpojumu, kā arī industriālās automatizācijas nozarēs mūsu klientiem nozīmē vienu ērtu risinājumu jebkurām vajadzībām.

Bosch Rexroth

Starptautisks apkures sistēmu ražotājs Buderus piedāvā augstas kvalitātes sistēmiskus risinājumus apkures, ventilācijas un dzesēšanas tehnoloģiju jomā gan privātajā, gan arī komerciālajā sfērā.

Buderus

Starptautiski pazīstamā zīmola CST/berger darbības joma ir mērījumi ar augstu ticamību un precizitāti. Šī firma ražo savus izstrādājumus, balstoties uz visjaunākajiem tehnikas sasniegumiem; šo izstrādājumu augstā izturība ļauj tos izmantot visnelabvēlīgākajos apstākļos.

CST/berger

CoremanNet ir rūpniecisks programmatūras risinājums, kas ļauj nodrošināt izmantoto detaļu un izejvielu strukturētu, pārskatāmu un vienkāršu pārstrādi.

Programmatūra CoremanNet ļauj visā Eiropā nodrošināt nolietoto automašīnu daļu otrreizējo pārstrādi, radot priekšnoteikumus resursu saglabāšanai un mūsu apkārtējās vides saudzēšanai.

CoremanNet

Starptautiskais zīmols Dremel piedāvā instrumentus, kuros ir iemiesota zinātība un kopības ideja. Izstrādājumu grupā "Risinājumi dzīvei un mājai" Dremel piedāvā augstas kvalitātes izstrādājumus, kas ir ērti lietojami, viegli, kompakti, precīzi un ātrdarbīgi.

Dremel

„Dynacord” ir viens no vadošajiem profesionālo audio sistēmu ražotājiem Eiropā. Izstrādājumu klāstā ir skaļruņi, pastiprinātāji, digitālās signāla apstrādes ierīces un jaucēji. „Dynacord” izstrādājumi ir pirmā izvēle mobilajos audio pielietojumos, kā arī koncertu skaņas nodrošināšanā un fiksētajās instalācijās.

Dynacord

„Electro-Voice” ražo klasē labākos profesionālos audio izstrādājumus, piemēram, skaļruņus, mikrofonus un elektroniskās ierīces. Visā pasaulē šie risinājumi tiek izmantoti dažādās pasākumu norises vietās – gan stadionos, gan baznīcās –, un ir pieejamas gan pārnēsājamas, gan stacionāras skaņas sistēmas.

Electro-Voice

Visā pasaulē pazīstamais zīmols Freud ir viens no visbiežāk izvēlētajiem inovatīvu griešanas un slīpēšanas ierīču un instrumentu piegādātājiem. Šā uzņēmuma mērķis ir ar saviem ikdienā sniedzamajiem pakalpojumiem ar uzviju apmierināt visas klientu prasības, piegādājot modernus izstrādājumus un balstoties uz augstu ražošanas kompetenci, uzticamiem partneriem un atklātību attiecībās ar klientiem.

Freud

Zīmols HC-Cargo ir “Jūsu automašīnu rezerves daļu speciālists”. HC-Cargo piedāvā plašu elektrisko autopiederumu sortimentu par izdevīgu cenu vairāk, nekā 85 valstīs; šie izstrādājumi tiek piegādāti tieši no rūpnīcas caur modernu interneta tirdzniecības iestādi.

HC-Cargo

Starptautiskais zīmols Hawera piegādā izturīgus instrumentus produktīvu darbu veikšanai būvvietās. Šie izstrādājumi izceļas ar izcilu kvalitāti un spēj nodrošināt ļoti augstu veiktspēju ar minimālu jaudas patēriņu.

Hawera

Starptautisks zīmols Junkers piegādā inteliģentus, energotaupošus apkures risinājumus, kas spēj apmierināt jebkuras prasības.

Junkers

ASV dibinātais uzņēmums OTC jau no 1925. gada izstrādā, ražo un piegādā globālajam tirgum augstvērtīgus izstrādājumus, sākot ar automašīnu diagnostikas aprīkojumu un beidzot ar lieljaudas instrumentiem, kas izmantojami rūpnīcās.

OTC

RTS jau vairāk nekā 40 gadus ieņem vadošo pozīciju apraides un sakaru ierīču ražošanas sfērā un saglabā savu nozares standartiem atbilstošo pozīciju, piedāvājot izstrādājumus, kuros apvienotas progresīvas opcijas un pārbaudītas uzticamas funkcijas.

RTS

Visā pasaulē plaši pazīstamais zīmols Robinair ir vadošais uzņēmums ātri augošajā mākslīgā klimata iekārtu tirgū. Firma Robinair izceļas ar pastāvīgiem mākslīgā klimata iekārtu jauninājumiem un piedāvā plašu šādu iekārtu sortimentu.

Robinair

Visā pasaulē plaši pazīstamais zīmols sia Abrasives nodrošina tehnisko vadību, dalās ar ražošanas pieredzi, piedāvā inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus slīpēšanas jomā un sniedz profesionālas konsultācijas mūsdienīgi aprīkotos mācību centros vai tieši uz vietas pie klienta.

Sia Abrasives

Unipoint ir viens no pasaules lielākajiem starteru, ģeneratoru, temperatūras regulatoru un logu tīrītāju suku ražotājiem. Firma Unipoint piedāvā izcilu klientu atbalstu, konkurētspējīgu cenu un efektīvu mārketinga atbalstu OEM/OES kategoriju tirgotājiem un tālākpārdevējiem. Mūsu devīze ir šāda "Unikāla kvalitāte - unikāla vērtība - Unipoint".

Unipoint

Uzņēmums Zexel ir viens no vadošajiem augstas kvalitātes standarta dīzeļdzinēju sistēmu OE kategorijas piegādātājiem Āzijā.

Zexel