Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Korporatīvā izpēte
Inovācijām, kas kļūst par mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļu

 

Bosch aizraujošā izpēte

Korporatīvās pētniecības sektorā mūsu augsti kvalificētie darbinieki visā pasaulē strādā pie tehnoloģiskajiem sasniegumiem tādās jomās kā programmatūras izstrāde, robotika, vai dzinēju vadība. Jaunās idejas arvien tiek pielietotas jaunu produktu radīšanā un esošu produktu uzlabojumos. Mūsu piedāvātās preces kļūst vēl efektīvākas, ērtākas, drošākas un videi draudzīgākas, kā arī rada arvien jaunu biznesa virzienu attīstību. Mūsu galvenās rūpes ir dzīves kvalitātes uzlabošana.

Atrašanās vietas

Korporatīvās izpētes nodaļas ir pārstāvētas visā pasaulē. Uzmeklējiet atrašanās vietas un kontaktinformāciju!

Darbs un karjera

Talanti ir vienmēr laipni gaidīti Korporatīvo nozaru izpētes un Perspektīvo tehnoloģiju nodaļā.