Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Izglītība

Daudzās pasaules valstīs mēs esam starp lielākajiem nodokļu maksātājiem un darba devējiem. Ar kopējo nodarbināto skaitu, kas ir lielāks par 300 000 cilvēku, mēs pievēršam īpašu uzmanību nodarbinātības, apmācības un izglītības jautājumiem. Tas attiecas ne tikai uz mūsu darbiniekiem, bet arī viņu ģimenēm, mūsu klientiem un piegādātājiem un arī vietējo sabiedrību.

InterCampus Programma

Bosch atbalsta pētījumus apkārtējās vides, enerģētikas un mobilitātes jomās caur ilgtermiņa iniciatīvu starptautiskajās universitātēs.

Deutscher Schulpreis (German school award)

Mēs palīdzam popularizēt izcilus sasniegumus un konceptus mācīšanas procesiem.

Knowledge Factory

Ar šo iniciatīvu Bosch mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar jaunajām tehnoloģijām.