Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Patenti
Idejas nākotnei

Uzņēmumā Bosch jaunas idejas ir plaukstoša tradīcija. Ik dienu visā pasaulē tūkstošiem Bosch līdzstrādnieku izstrādā jaunu produkciju un sistemātiski uzlabo un ievieš jauninājumus jau izveidotajā.

Bosch – jūsu izgudrojumu partneris

Vai jums ir patenti vai tehnoloģiskas inovācijas, kas varētu ieinteresēt Bosch? Mēs labprāt pārbaudītu, vai jūsu izgudrojums būtu noderīgs uzņēmumam Bosch.

Kā Bosch ir izveidojies par tehnoloģiju līderi tik daudzās jomās? Nenogurstoši, nebeidzami nododoties izpētei uzņēmuma izstrādes centros. Tieši tur tika radītas revolucionārās bremzēšanas un drošības sistēmas ABS un ESP®, jaunas metodes apkārtējo vidi piesārņojošo izmešu samazināšanā un vēl daudz kas cits. Un tie tikuši nemitīgi uzlaboti arvien jaunu, progresīvu patentu rezultātā.

Jaudīgiem, drošiem un videi draudzīgiem izstrādājumiem, kas ir arī ērti lietojami, parasti ir garš izstrādes process un patentu vēsture.

Bosch patenti visā pasaulē


Kopš Bosch darbojas visā pasaulē, arī patenti tiek reģistrēti daudzās valstīs. Dažādos patentu birojos aizpildītie patentu pieteikumi ir apliecinājums Bosch grupas līdzstrādnieku radošumam un uzņēmuma Bosch globālā līdera lomai inovāciju jomā. Patentu pieteikumu skaita ziņā Bosch ieņem vadošo vietu svarīgos tirgos.

Komerciālās aizsardzības tiesības


Patenti ir ļoti svarīgs instruments, lai aizsargātu gadiem ilgu dārgu izpētes rezultātu pret atdarinājumiem. Tie ne vien nodrošina Bosch līderpozīcijas tehnoloģiju jomā, bet arī ļauj iesaistīties citiem kā licenciātiem. Bosch izmanto komplicētu sistēmu, lai pārliecinātos, ka tiek ievērotas uzņēmuma aizsardzības tiesības, un konstatētu jebkādus šo tiesību pārkāpumus.