Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Izpētes sektori
Rītdienas tehnoloģiju pētniecība

Researching tomorrow’s technology

Izpētes sektori


Enerģijas uzglabāšana un pārvēršana

Bosch strādā pie ilgtspējīgiem risinājumiem elektrības iegūšanai un izmantošanai no atjaunojamiem avotiem.

Informācijas tehnoloģijas un sensori

Ikdienas izstrādājumi kļūst aizvien efektīvāki, veicot tādas funkcijas kā drošības palielināšana uz ceļiem un ēku iekštelpu klimata uzlabošana, un tai pašā laikā izmanto arvien mazāk resursu.

 
 

Materiālu un ražošanas tehnoloģijas

Materiālu inovācijas un jaunas ražošanas tehnoloģijas bruģē ceļu rītdienas inovatīvajiem un izmaksu ziņā efektīvajiem izstrādājumiem.

Izstrādes metodes un procesi

Mūsu intensīvā izpēte nodrošina to, ka pat sevišķi sarežģīti izstrādājumi joprojām atbilst gan tirgus prasībām, gan Bosch saistošajiem kvalitātes standartiem.