Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

Atbildība

Apkārtējā vide un klimats

Apkārtējā vide un klimats

Bosch kredo ir nodrošināt tehnoloģiskas atbildes uz ekoloģiskiem jautājumiem. Šim nolūkam Bosch iegulda aptuveni 50 procentus no pētījumiem un attīstībai paredzētā budžeta tehnoloģijās, kuras palīdz aizsargāt apkārtējo vidi un saglabāt resursus, turklāt šāda veida izstrādājumi veido aptuveni trešo daļu no pārdošanas sortimenta.

Izstrādājumi un klienti

Izstrādājumi un klienti

Apkārtējās vides aizsardzība ir nākotnē strauji augošs tirgus. Turpmākajos gados „zaļās” tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot energoefektivitāti vai samazināt izmešus, būs svarīgi izaugsmes dzinuļi.

Līdzstrādnieki un jaunie talanti

Līdzstrādnieki un jaunie talanti

Izstrādājot jaunu produkciju un atklājot jaunas uzņēmējdarbības nišas, ir svarīgi, lai Bosch komandā būtu labākie speciālisti un lai viņi tiktu stimulēti pilnībā izmantot savu potenciālu.

 
Sabiedrība un saistības

Sabiedrība un saistības

Bosch grupas sociālās saistības ir attīstījušās laika gaitā un balstās uz mūsu uzņēmuma dibinātāja Roberta Boša saistībām. Uzņēmums atbalsta lielu daudzumu labdarības institūciju un projektu, kas koncentrējas uz jauno akadēmisko talantu stimulēšanu un labdarības iniciatīvu sponsorēšanu mūsu atrašanās vietu apkaimē visā pasaulē.

Korporatīvā pārvaldība

Korporatīvā pārvaldība

Kas darbinās automašīnas pēc 20–30 gadiem? Kādi izejmateriāli vēl joprojām būs pieejami? Kādas prasības cilvēki izvirzīs mobilitātes un enerģijas nodrošināšanai nākotnē? Katrs, kas uzdod šādus un līdzīgus jautājumus, tiks nostādīts aci pret aci ar pārmaiņu procesiem, kas ietekmē mūs visus, piemēram, globalizāciju, demogrāfisko attīstību, klimata pārmaiņām un resursu saglabāšanu. Šī iemesla dēļ Bosch regulāri analizē prognozētos attīstības pamatprincipus, kas apvienoti ar nosaukumu „megatendences”.

Atskaites un dati

Atskaites un dati

Mūsu pašreizējā ilgtspējas pārskatā mēs piedāvājam kopsavilkumu tam, ko Bosch darbinieki aprāk pasaulei dara, lai sasniegtu mūsu ambiciozos ilgtspējas mērķus.