Lai nodrošinātu šīs vietnes pilnu funkcionalitāti, nepieciešams izmantot sīkdatnes. Lūdzam aktivizēt sīkdatņu apstrādi un atsvaidzināt savu pārlūkprogrammu. Pēc pārlūkprogrammas atsvaidzināšanas tiks parādīts sīkdatņu pārvaldīšanas dialogs.

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj paaugstināt vietnes funkcionalitāti un lietošanas komfortu, kā arī nodrošina statistiskās informācijas apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt sīkdatņu iestādījumus, noklikšķinot uz pozīcijas „Izmainīt iestādījumus“. Ja piekrītat šādai sīkdatņu izmantošanai, noklikšķiniet uz pozīcijas „Jā, es piekrītu“. Mūsu privātuma politika

 

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Inovācijas


Bosch aizraujošā pētniecība

Korporatīvā pētniecība

Bosch izgudrojumu un inovāciju pamatā ir korporatīvais pētniecības un progresīvo tehnoloģiju sektors (Research and Advance Engineering corporate sector).
Visapkārt pasaulei mūsu darbinieki strādā pie augstāko tehnoloģisko sasniegumu radīšanas.


Nākotnes tehnoloģijas, materiāli un sistēmas

Izpētes sektori

Bosch ir viena no pasaulē lielākajām labāko speciālistu komandām tehnoloģiju un izpētes jomā. Mūsdienīgo izstrādājumu, kas šeit iegūst savas aprises, diapazons sniedzas no efektīviem automobiļu mezgliem un puansonu elektroinstrumentiem līdz navigācijas un uzraudzības sistēmām.


Idejas nākotnei

Patenti

Ik stundu uzņēmumā Bosch tiek veidoti jauni patenti, padarot mūsu izstrādājumus vēl efektīvākus, ērtāk lietojamus, drošākus un videi draudzīgākus.


Ilgtspēja


Ne tikai ekonomiskie faktori

Atbildība

Mūsu izpratnē korporatīvā sociālā atbildība vai ilgtspēja nozīmē to, ka mūsu uzņēmuma stratēģijā tiek vērtēti ne tikai ekonomiskie, bet arī ekoloģiskie un sociālie faktori.


Likumu prasību ievērošana

Atbilstība

Bosch vērtību sarakstā ir ietverta „uzticamība, vārdu saskaņa ar darbiem un likumība”, tāpēc mēs esam par beznosacījumu atbilstību tiesiskumam. Lai uzsvērtu šī principa nozīmīgumu, mēs esam apkopojuši visus būtiskākos juridisko un uzņēmuma iekšējo noteikumu punktus.


Vērtības

Mūsu vērtības: visaptverošas pārmaiņas un nepārtrauktība

Vērtības

Bosch attīstība vienmēr ir notikusi saskaņā ar tā vērtībām. Daudzas no mūsu vērtībām iedibinājis jau uzņēmuma pamatlicējs Roberts Bošs. Mūsu vērtības skaidri liecina par mūsu pieeju uzņēmējdarbības attīstībai.


Izglītība

Bosch atbalsta daudzas labdarības iestādes un projektus. Īpašu uzsvaru mēs liekam uz jauniešu akadēmisko talantu attīstīšanu.


Robert Bosch Fonds

Gadu gaitā Bosch Grupa ir izstrādājusi sociālo saistību principus, un tie ir balstīti uz kompānijas dibinātāja, Robert Boša, pārliecību un principiem. Robert Bosch Fonda mērķis ir turpināt savus labdarības un sociālo saistību centienus arī mūsdienās jau kopš 1964. gada.