Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes, ērtības un statistikas nolūkos. Šo iestatījumu varat mainīt jebkurā brīdī, noklikšķinot uz "Mainīt iestatījumus". Ja jūs piekrītat šim sīkdatņu lietojumam, lūdzu, noklikšķiniet uz "Jā, es piekrītu".

Sīkdatnes

Sīkdatnes, ko izmanto šajā vietnē

Sīkdatņu izmantošana

Bosch sīkdatnes
Bosch izmanto sīkdatnes un aktīvos komponentus (piemēram, JavaScript), lai izsekotu apmeklētāju izvēles un pielāgotu tīmekļa vietņu dizainu.
Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti datorā, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Jūs varat izdzēst sīkdatnes jebkurā brīdī. Taču tā rezultātā dažas funkcijas varētu vairs nebūt pieejamas. Lai iegūtu informāciju par sīkdatņu dzēšanu, lūdzu, apskatiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju.

Bosch ļauj Jums kontrolēt sīkdatņu lietošanu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz saites "Konfidencialitātes iestatījumi" kājenē. Tur Jūs varat konfigurēt, kuras sīkdatnes vēlaties izmantot.

Mēs iedalām sīkdatnes šādās kategorijās:
Nepieciešamās sīkdatnes (1. posms)
Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai mūsu tīmekļa vietnes un to funkcijas darbotos pareizi, piemēram, lai atcerētos sīkdatņu atļauju iestatījumus.

Ērtību sīkdatnes (2. posms)
Šīs sīkdatnes ļauj mums uzlabot mūsu tīmekļa vietņu lietošanu un veiktspēju, piemēram, atcerēties reģiona un valsts izvēli.

Statistikas sīkdatnes (3. posms)
Šīs sīkdatnes savāc informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietnes. Sākot ar 1. posmu (nepieciešamās sīkdatnes) un 2. posmu (ērtības), anonīmi piekļuves mērījumi tiek veikti, izmantojot tā sauktās sesiju sīkdatnes. 3. posmā (statistika) sīkdatne tiek saglabāta datorā ne ilgāk kā 12 mēnešus.

Mērķa sīkdatnes (4. posms)
Pašlaik mēs neizmantojam mērķa vai mērķa sīkdatnes.

Trešo personu sīkdatnes
Dažās Bosch tīmekļa vietnēs ir ietverts saturs un pakalpojumi no citiem pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, YouTube, Facebook, Google, Twitter), kuri, savukārt, var izmantot sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas. Bosch neietekmē to, kā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā personas datus.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka Bosch piedāvātā iespēja konfigurēt sīkdatņu iestatījumus neietekmē citu pakalpojumu sniedzēju sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas (piem., YouTube, Facebook, Google, Twitter).
Lai iegūtu informāciju par sīkdatņu izmantošanu un to, kā tiek apstrādāti Jūsu dati, lūdzu, skatiet attiecīgo pakalpojumu sniedzēju tīmekļa vietnes.

Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sociālos spraudņus, varat skatīt sadaļā "Sociālo spraudņu izmantošana kā sociālās palīdzības daļa" sadaļā par konfidencialitātes paziņojumu.

Bosch izmantotās sīkdatnes: 1. posms (nepieciešamās)

Nosaukums: privacy-accepted
Kategorija: Nepieciešamās
Veids: Pastāvīgs
Šī sīkdatne tiek saglabāta ne ilgāk kā 12 mēnešus vai līdz brīdim, kad atceļat piekrišanu sīkdatņu lietošanai.
Mērķis:
Atceras Jūsu piekrišanu izmantot šīs vietnes sīkdatnes.

Nosaukums: privacy-settings
Kategorija: Nepieciešamās
Veids: Pastāvīgs
Šī sīkdatne tiks saglabāta ne ilgāk kā 60 dienas vai līdz brīdim, kad mainīsiet iestatījumus attiecībā uz sīkdatņu izmantošanu.
Mērķis:
Atceras, kādas sīkdatnes Jūs piekritāt izmantot šajā tīmekļa vietnē.
1. posms: nepieciešamās sīkdatnes atļautas
2. posms: nepieciešamās un ērtību sīkdatnes atļautas
3. posms: nepieciešamās, ērtību un statistikas sīkdatnes atļautas
4. posms: nepieciešamās, ērtību, statistikas un mērķa sīkdatnes atļautas

Nosaukums: e_c_e
Kategorija: Nepieciešamās
Veids: Sesija
Šī sīkdatne pastāv tikai šīs tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā un tiks automātiski izdzēsta, aizverot pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammas logu , kurā ir šī tīmekļa vietne.
Mērķis:
Sīkdatne satur informāciju par to, kā Jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, novirzītājus, laiku un apmeklējuma sākuma lapu. Informācija tiek nosūtīta anonīmi statistikas serverim (statse.webtrendslive.com), kuru pārvalda Webtrends Amerikas Savienotajās Valstīs.

Bosch izmantotās sīkdatnes: 2. posms (ērtības)

Nosaukums: geoservice
Kategorija: ērtības
Veids: Pastāvīgs
Šī sīkdatne tiks saglabāta ne ilgāk kā 10 dienas vai līdz brīdim, kad mainīsiet savus sīkdatņu iestatījumus.
Mērķis:
Atceras Jūsu reģiona un valsts izvēli.

Nosaukums: privacy-social
Kategorija: Ērtības
Veids: Pastāvīgs
Šī sīkdatne tiks saglabāta ne ilgāk kā 60 dienas vai līdz brīdim, kad mainīsiet savus sīkdatņu iestatījumus.
Mērķis:
Atceras Jūsu sociālo tīklu iestatījumus.

Bosch izmantotās sīkdatnes: 3. posms (statistika)

Nosaukums: ACOOKIE
Kategorija: Statistika
Veids: Pastāvīgs
Šī sīkdatne tiks saglabāta ne ilgāk kā 731 dienas vai līdz brīdim, kad mainīsiet savus sīkdatņu iestatījumus.
Mērķis:
Lietotāja datu anonimizācija. Šo sīkdatni ir iestatījis statistikas serveris (statse.webtrendslive.com), kuru pārvalda Webtrends Amerikas Savienotajās Valstīs.

Nosaukums: WT_FPC
Kategorija: Statistika
Veids: Sesija 1. posma (nepieciešams) vai 2. posma (ērtības) gadījumā.
Sesijas sīkdatnes pastāv tikai tikmēr, kamēr Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Apmeklējums beidzas, kad pārlūkprogrammas logs vai pārlūkprogramma ir aizvērta.
Pastāvīgi 3. posma (statistika) vai 4. posma (mērķēšana) gadījumā.
Šī sīkdatne tiek saglabāta jūsu datorā ne ilgāk kā 12 mēnešus vai līdz brīdim, kad mainīsiet savus sīkdatņu iestatījumus.
Mērķis:
Lietotāja datu anonimizācija.

Nosaukums: e_c_s
Kategorija: Statistika
Veids: Sesija
Sesijas sīkdatnes pastāv tikai tikmēr, kamēr Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Apmeklējums beidzas, kad pārlūkprogrammas logs vai pārlūkprogramma ir aizvērta.
Mērķis:
Šī sīkdatne satur informāciju par to, kā Jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, novirzītājus, pirmo apmeklēto lapu. Informācija tiek nosūtīta anonīmi statistikas serverim (statse.webtrendslive.com), kuru pārvalda Webtrends Amerikas Savienotajās Valstīs.

Nosaukums: e_c_l
Kategorija: Statistika
Veids: Pastāvīgs
Šī sīkdatne tiks saglabāta ne ilgāk kā 12 mēnešus vai līdz brīdim, kad mainīsiet savus sīkdatņu iestatījumus.
Mērķis:
Sīkdatne satur informāciju par to, kā Jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, novirzītājus, laiku un apmeklējuma sākuma lapu. Statistikas iestatījumos tie tiks saglabāti sīkdatnē un atjaunināti atkārtotu apmeklējumu laikā. Informācija tiek nosūtīta anonīmi statistikas serverim (statse.webtrendslive.com), kuru pārvalda Webtrends Amerikas Savienotajās Valstīs.