Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes, ērtības un statistikas nolūkos. Šo iestatījumu varat mainīt jebkurā brīdī, noklikšķinot uz "Mainīt iestatījumus". Ja jūs piekrītat šim sīkdatņu lietojumam, lūdzu, noklikšķiniet uz "Jā, es piekrītu".

Bosch Latvijā

Konfidencialitātes paziņojums

Robert Bosch SIA datu aizsardzības principi

Pakalpojuma sniedzējs Juridisks paziņojums Konfidencialitātes paziņojums Sīkdatnes

Robert Bosch SIA priecājas par Jūsu apmeklējumu mūsu interneta vietnē un priecājas par Jūsu interesi par mūsu sabiedrību un mūsu izstrādājumiem.

Bosch ciena Jūsu tiesības uz privātumu

Mums ir ārkārtīgi svarīgi aizsargāt Jūsu privātumu personīgo datu apstrādes gaitā, un ikvienā darījumu procesā mēs tam veltām īpašu uzmanību. Mēs apstrādājam mūsu vietņu apmeklēšanas laikā savāktos personīgos datus konfidenciāli un stingrā saskaņā ar LR Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Robert Bosch SIA, Mūkusalas iela 101, Rīga, LV-1004, ir ir personīgi atbildīgs par personas datu apstrādi.

Datu aizsardzība un informācijas drošība ir mūsu kompānijas politikas svarīga sastāvdaļa. Robert Bosch SIA mājas lapa var saturēt saites uz citām internet vietnēm, uz ko neattiecas šis paziņojums par konfidencialitāti.

Personīgo datu vākšana un apstrāde

Personīgie dati tiek saglabāti tikai tad, kad tiek iesniegti brīvprātīgi, pamatojoties uz noteiktu mērķi, piemēram kontekstā ar reģistrāciju, aptauju, konkursu, vai ar līguma izpildi.

Papildus minētai informācijai mūsu interneta vietņu apmeklējumu laikā tiek vākta šāda informācija: IP adrese, vietne, no kuras notiek mūsu vietnes apmeklējums (atsauce), pārlūkotās lappuses, lejupielādētie faili (lejupielādes), noskatītie video sižeti/noklausītie audio celiņi, aktivizētās individuālās saites, meklētie vārdi vai frāzes (vietnes ietvaros), apmeklējuma ilgums, izmantotā pārlūkprogramma u.c. Ja apmeklējuma iemesls ir tiešsaistes reklāma, piemēram, reklāmplakāti, video iekļāvumi, pārlūkprogrammas reklāma u.c., mēs reģistrējam arī to, kurš reklāmplakāts, signālvārds u.c. ir motivējis Bosch interneta vietņu apmeklējumu.

Šādā veidā iegūtā informācija ļauj mums optimizēt mūsu interneta vietnes un vēl labāk pielāgot tās mūsu apmeklētāju vēlmēm.

Sīkdatņu izmantošana

1) Bosch sīkdatnes

Bosch izmanto sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas (piemēram, JavaScript), lai atsekotu apmeklētāja vēlmes un optimāli pielāgotu tām mūsu vietņu noformējumu.

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek uzkrātas Jūsu datorā mūsu interneta vietnes apmeklējuma laikā. Ja vēlaties, sīkdatnes varat izdzēst jebkurā laikā. Taču tā rezultātā dažas funkcijas var vairs nebūt pieejamas. Lai sīkāk uzzinātu par sīkdatņu dzēšanu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas funkciju „Palīdzība".

Ar papildu jautājumiem vai komentāriem par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, sazinieties ar Robert Bosch SIA, Mūkusalas iela 101, Rīga, LV-1004; RBSN/GM-BS.

Bosch vietnēs var kontrolēt sīkdatņu izmantošanu. Lai tas kļūtu iespējams, noklikšķiniet uz saiti „Sīkdatņu iestādījumi" lapas kājenē. Saite „Sīkdatņu iestādījumi" sniedz papildu informāciju par izmantotajām sīkdatnēm. Jūs varat izvēlēties, kādas sīkdatnes tiks izmantotas šajā vietnē. Izmantojot tā saucamās sesijas sīkdatnes, notiek anonimizēti piekļuves mērījumi, kuru gaitā tiek noteiktas 1. pakāpes (nepieciešamās) un 2. pakāpes (ērtības nodrošinošās) sīkdatnes. 3. pakāpes (statistikas) sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā ne ilgāk, kā 12 mēnešus.

2) Trešo pušu sīkdatnes

Dažās Bosch interneta vietnēs tiek izmantots saturs un pakalpojumi no citiem pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, no YouTube, Facebook, Twitter), kas var saturēt sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas. Bosch nav iespējas ietekmēt šo pakalpojumu sniedzēju veikto personālo datu apstrādi.

Lūdzam ņemt vērā, ka Bosch nodrošinātais un izmantotais paņēmiens sīkdatņu iestādījumu konfigurēšanai neiespaido citu pakalpojumu sniedzēju (piemēram, YouTube, Facebook, Twitter) sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas.

Lai gūtu informāciju par to, kā tiek apstrādāti Jūsu personīgie dati, lūdzam apmeklēt attiecīgā pakalpojumu sniedzēja interneta vietnes.

Tīmekļa analīzes rīka tīmekļa tendences izmantošana

Atticībā uz tīmekļa vietnēm Bosch veic piekļuves mērījumus, izmantojot tīmekļa analīzes rīku tīmekļa tendences.

Piekļuves dati tiek apkopoti anonīmā veidā tā, lai nebūtu iespējama to sasaiste ar lietotāju. Proti, to nodrošina, nosakot anonimitāti IP-adresei.

Mērījumiem izmanto sīkdatnes, lai analizētu tīmekļa izmantošanu. Tādējādi Bosch var galvenokārt uzlabot datu kvalitāti. Iegūtā informācija par tīmekļa vietņu izmantošanu anonīmā veidā tiek pārsūtīta uz statistikas serveri (statse.webtrendslive.com), ko uztur Webtrends Inc, 555 SW Oak Street, Suite 300, Portland, OR 97204, ASV (“Webtrends”) Amerikas Savienotajās Valstīs.

Piekļuvi pie anonimizētajiem datiem saņem tikai pilnvarotās personas.

Sociālo programmspraudņu kā sociālo mēdiju daļas lietošana

1) Facebook

Bosch interneta vietnēs tiek izmantoti sociālie programmspraudņi („Spraudņi") no sociālā tīkla Facebook.com, ko uztur firma Facebook Inc., Palo Alto, CA, ASV („Facebook"). Šie spraudņi ir identificējami pēc Facebook logotipa vai pēc signālvārdiem „Facebook", „Like" vai „Share".

Ja Jūs apmeklējat mūsu interneta lappusi, kas satur šādus spraudņus, tie sākumā tiek deaktivizēti. Šie spraudņi tiek aktivizēti tikai tad, ja lappuses apmeklētājs noklikšķina uz šim nolūkam paredzētā ekrāntaustiņa. Aktivizējot spraudņus, Jūs veidojat savienojumu ar Facebook un dodat savu piekrišanu datu pārraidīšanai uz Facebook. Ja Jūs esat pieteicies tīklā Facebook, lappuses apmeklējums var tikt piesaistīts Jūsu Facebook kontam. Noklikšķinot uz attiecīgā ekrāntaustiņa, Jūsu pārlūkprogramma pārraida attiecīgo informāciju tieši uz Facebook, kur tā tiek saglabāta.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu tīklā Facebook, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Facebook paziņojumu par datu aizsardzību.

Ja nevēlaties, lai Facebook vāc datus par Jums caur mūsu interneta vietni, pirms mūsu vietnes apmeklēšanas Jums jāiziet no tīkla Facebook.

2) Google+

Bosch interneta vietnēs tiek izmantoti sociālie programmspraudņi („Spraudņi") no sociālā tīkla plus.google.com, ko uztur firma Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV ("Google"). Šie spraudņi ir identificējami pēc Google+ vai pēc signālvārdiem “Google+” vai “Google plus”, vai “+1”.

Ja Jūs apmeklējat mūsu interneta lappusi, kas satur šādus spraudņus, tie sākumā tiek deaktivizēti. Šie spraudņi tiek aktivizēti tikai tad, ja lappuses apmeklētājs noklikšķina uz šim nolūkam paredzētā ekrāntaustiņa. Aktivizējot spraudņus, Jūs veidojat savienojumu ar Google un dodat savu piekrišanu datu pārraidīšanai uz Google+. Ja Jūs esat pieteicies tīklā Google+, lappuses apmeklējums var tikt piesaistīts Jūsu Google+ kontam. Noklikšķinot uz attiecīgā ekrāntaustiņa, Jūsu pārlūkprogramma pārraida attiecīgo informāciju tieši uz Google, kur tā tiek saglabāta.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu tīklā Google+, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Google Datu Aizsardzības Paziņojumu.

Ja nevēlaties, lai Google vāc datus par Jums caur mūsu interneta vietni, pirms mūsu vietnes apmeklēšanas Jums jāiziet no tīkla Google+.

3) YouTube

Bosch interneta vietnēs tiek izmantota video platforma YouTube, ko uztur firma YouTube, LLC, 901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066, ASV. YouTube ir platforma, kas ļauj atskaņot audio un video failus.

Atverot lappusi mūsu vietnē, tajā integrētais YouTube atskaņotājs izveido savienojumu ar YouTube, lai tehniski nodrošinātu video vai audio faila pārraidīšanu. Pēc savienojuma izveidošanas ar YouTube dati tiek pārraidīti uz YouTube.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu platformā YouTube, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt YouTube paziņojumu par datu aizsardzību.

4) Twitter

Bosch interneta vietnēs tiek izmantoti sociālie programmspraudņi („spraudņi") no sociālā tīkla Twitter, ko uztur firma Twitter Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, ASV („Twitter"). Šie spraudņi ir identificējami pēc Twitter logotipa vai pēc signālvārda „Tweet".

Ja Jūs apmeklējat mūsu interneta lappusi, kas satur šādus spraudņus, tie sākumā tiek deaktivizēti. Šie spraudņi tiek aktivizēti tikai tad, ja lappuses apmeklētājs noklikšķina uz šim nolūkam paredzētā ekrāntaustiņa. Aktivizējot spraudņus, Jūs veidojat savienojumu ar Twitter un dodat savu piekrišanu datu pārraidīšanai uz Twitter. Ja esat pieteicies sociālajā tīklā Twitter, lappuses apmeklējums var tikt piesaistīts Jūsu Twitter kontam. Noklikšķinot uz attiecīgā ekrāntaustiņa, Jūsu pārlūkprogramma pārraida attiecīgo informāciju tieši uz sociālo tīklu Twitter, kur tā tiek saglabāta.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu sociālajā tīklā Twitter, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Twitter paziņojumu par datu aizsardzību.

Ārējo saišu izmantošana

Bosch interneta vietnes var saturēt saites uz trešo pušu interneta vietnēm, ko darbina pakalpojumu sniedzēji, kas nav saistīti ar mums. No brīža, kad Jūs esat noklikšķinājis uz šīs saites, mēs vairs nekādā veidā nevaram ietekmēt personālo datu vākšanu, uzkrāšanu un apstrādi, kas tiek veikta pēc attiecīgās saites (IP adreses vai tās lappuses URL, kas satur šo saiti) aktivizēšanas, jo ir dabiski, ka mēs nevaram kontrolēt trešo pušu rīcību. No teiktā izriet, ka mēs nevaram uzņemties atbildību par personīgo datu apstrādi, ko veic trešās puses.

Personīgo datu izmantošana un atklāšana, šo darbību mērķi

Bosch vai Bosch nolīgtais pakalpojumu sniedzējs izmanto Jūsu personīgos datus interneta vietņu tehniskajai administrēšanai, klientu administrēšanai, aptauju veikšanai par izstrādājumiem, firmai Bosch iesniegto pieprasījumu apstrādei vai tirgus izpētes mērķiem, un tikai tādā apjomā, kāds ir nepieciešams šiem mērķiem. Mūsu darbiniekiem vai Bosch nolīgtajiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums saglabāt konfidencialitāti un rīkoties atbilstoši Latvijas Republikas Fizisko personu datu aizsardzības likumam par datu aizsardzību nostādnēm. Turklāt, visu nepieciešamo tehnisko un organizatorisko pasākumu atbilstība tiks nodrošināta.

Drošība

Bosch izmanto dažādus drošības pasākumus, lai aizsargātu mūsu pārvaldībā esošos datus no manipulācijām, pazaudēšanas, sabojāšanas, nepilnvarotu personu piekļuves un nepilnvarotas atklāšanas. Mūsu drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti atbilstoši jaunākajiem tehnikas sasniegumiem.

Reklāmas

Ja esat nodevis mūsu rīcībā savus personīgos datus, mēs tos izmantojam, lai informētu Jūs par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem un, ja nepieciešams, lai iekļautu Jūs aptaujās par tiem, pie nosacījuma, ka Jūs esat devis mums piekrišanu izmantot savus personīgos datus reklāmas nolūkiem. Ja esat devis piekrišanu šādai personīgo datu izmantošanai, bet vairs nevēlaties saņemt reklāmas materiālus no Bosch, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Šādā gadījumā Jūsu dati tiks attiecīgi bloķēti.

Piekrišanas atsaukšana

Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu savu personīgo datu vākšanai, apstrādāšanai un izmantošanai.

Personas dati tiks dzēsti, ja piekrišana glabāšanai ir atsaukta, ja informācija par personas datiem vairs nav nepieciešama iepriekš noteiktam iemeslam, vai, ja personas datu uzglabāšana ir nepieņemama citu juridisku iemeslu dēļ.

Datu, kas ir nepieciešami rēķinu un grāmatvedības vajadzībām vai kas attiecas uz juridiskajiem pienākumiem saglabāšana netiek ietekmēta.

Kontakti

Lai iegūtu vairāk informācijas vai lai iesniegtu savus ieteikumus vai sūdzības attiecībā uz savu personīgo datu apstrādi, Jūs varat saistīties ar mūsu grupas datu drošības ierēdni.

Ja, neraugoties uz mūsu centieniem saglabāt pareizus un savlaicīgi papildinātus datus, uzkrātā informācija joprojām ir nepareiza, mēs pēc Jūsu pieprasījuma to izlabosim.

im izmaiņas informācijā pēc jūsu pieprasījuma.