Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā

Work #LikeABosch

Bosch karjera

IoT-Hero Šonu sveic pūlis Bosch partneru nākotnes rūpnīcā.

Work #LikeABosch

Šeit, Bosch, mēs rūpējamies. Par tevi, par mūsu uzņēmējdarbību un mūsu vidi. Saviem partneriem esam devuši aksmenscietu solījumu: mēs augam kopīgi, mēs izbaudām savu darbu un mēs iedvesmojam viens otru. Pievienojies un izjūtu atšķirību.

Ko nozīmē Work #LikeABosch

Uzzini, kā vari augt, izbaudīt un iedvesmot kopā ar Bosch.

Šons un Šona draudzīgi sasit dūres Denner birojā CO₂ izkārtnes priekšā.

Audz.

Augsim kopā.

Attīstīsimies un augsim neskaitāmās lomās, pozīcijās un iespējās.

Šeit, Bosch, tu attīstīsies.
Vairāk nekā 130 gadus esam veidojuši jaunus tirgus un tehnoloģijas. Gluži kā mēs iemācījāmies mainīties, augt un radīt, to vari arī tu — jo attīstībai nav robežu.

Šeit, Bosch, tu atradīsi savu vietu.
Viens globāls uzņēmums ar daudziem darba veidiem un izpētes jomām. Vai tu vēlētos globālu korporatīvo kultūru vai jaunuzņēmuma garu, sēžammaisus vai apspriežu zāles, formālu vai elastīgu vidi. Gan augšupejošā, gan sāniskā kustībā mēs būsim tev līdzās.

Šons un Šona draudzīgi sasit dūres Denner birojā CO₂ izkārtnes priekšā.
Šons tīklā saslēgtā mājā, viss ir savstarpēji savienots

Baudi.

Izbaudīsim vairāk.

Baudi priekšrocības, kādas dod līdzsvars starp dzīvi un darba vidi, un balvas, kas to visu padara pūļu vērtu.

Šeit, Bosch, tavs darbs atbilst tavam dzīvesveidam.
Katram dzīvē galvenais ir kaut kas cits. Vai tie būtu jauni profesionālie izaicinājumi, apmācība un attīstība, vai vairāk laika ģimenei, draugiem un vaļaspriekiem. Lai arī kādi būtu tavi mērķi — mēs esam elastīgi.

Šeit, Bosch, mēs sveicam tevi.
Tieši mūsu ļaudis padara mūs ievērojamus. Tāpēc mēs atzinīgi vērtējam tavu ieguldījumu, piedāvājot konkurētspējīgas algu pakotnes, pievilcīgas prēmijas, peļņas sadales un patiesas “pateicības”. Mūsu panākumi ir tavi panākumi.

Šons tīklā saslēgtā mājā, viss ir savstarpēji savienots
Šons ļauj automātiskajam ražošanas palīgam (APAS) ķemmēt sev ūsas.

Iedvesmo.

Iedvesmosim viens otru.

Iedvesmo labākai šodienai un rītdienai, paliekot uzticīgs savām vērtībām un radot nākotni.

Šeit, Bosch, mēs augstu vērtējam vērtības
Ikviens ir citāds — un tieši tas mums patīk. Iedvesmojies no vietas, kur vari būt tu pats, un bagātinies no mūsu kopienas perspektīvām visā pasaulē. Sadarbība, atvērtība, cieņa un uzticība — tas ir Bosch.

Šeit, Bosch, tu maini dzīves.
Mēs mīlam savu nodarbošanos — un mūsu vidi. Balstoties uz labdarības fondu, mēs izgudrojam tehnoloģiju dzīvei, vienlaikus atbalstot sociālos un vides projektus. Atstāj pasaulē paliekošu nospiedumu ar novatoriskajiem, labvēlīgajiem un viedajiem risinājumiem.

Šons ļauj automātiskajam ražošanas palīgam (APAS) ķemmēt sev ūsas.
career

How Bosch Nordic has moved from stigma to solutions

Read the interview with Jan Gerding, HR Director and learn more how Bosch Nordic supports mental health and wellbeing in the workplace.

BNE

Bosch Nordic Experience

Held in November, 2018 in Lund, Sweden.

We are on the process for the next Bosch Nordic Experience 2019.

Stay tuned.

BNE

Bosch Nordic Experience 2018

Great feedback from students discovering Bosch

Jūsu pieteikums darbam ir tikai dažu soļu attālumā.

Uzziniet vairāk par pieteikšanās un atlases procesu. Tie tiks parādīti nākamajos soļos.

Atrodiet sev piemērotāko darba piedāvājumu.

1. Atrodiet sev piemērotāko darba piedāvājumu.

1. Atrodiet sev piemērotāko darba piedāvājumu.

Mēs katru dienu aktualizējam darba piedāvājumus, lai jums būtu pieejama jaunākā informācija. Sāciet meklēšanu, izvēloties vienu vai vairākus kritērijus, kam vakancei būtu jāatbilst, vai arī meklējiet vakances, izmantojot atslēgvārdus. Uzklikšķiniet uz kritērijiem, lai tos atlasītu (varat izvēlēties vairākus kritērijus).

Turpmākā rīcība:
Parādīsies meklēšanas rezultāti. Uzklikšķiniet uz meklēšanas rezultāta, lai uzzinātu vairāk par attiecīgo vakanci. Paziņojumā par vakanci ir norādīta plašāka informācija par piedāvāto darbu, kā arī sniegta provizoriska informācija par iespējamo darbavietu. Ja jums attiecīgais darba piedāvājums šķiet interesants, piesakieties, klikšķinot uz pogas „Pieteikties”. Jūs tiksiet novirzīts uz mūsu ārējo pieteikumu sistēmu.

Paredzētais laiks:
5–10 minūtes.

Atrodiet sev piemērotāko darba piedāvājumu.
Piesakieties tiešsaistē.

2. Piesakieties tiešsaistē.

2. Piesakieties tiešsaistē.

Ir vairāki veidi, kā iesniegt darba pieteikumu:

  • jūs varat augšupielādēt savu CV;
  • jūs varat pieteikties darbam, izmantojot savu LinkedIn profilu;
  • vai arī jūs varat manuāli ievadīt nepieciešamos datus.

Izvēlieties vienu no iepriekš minētajiem variantiem, lai dažu minūšu laikā tiešsaistē sagatavotu savu personīgo darba pieteikumu. Pieteikumam varat pievienot arī pavadvēstuli.

Turpmākā rīcība:
Pēc uzklikšķināšanas uz pogas „Turpināt” jūs varēsiet pieteikumam pievienot citas datnes. Katras pievienotās datnes apjoms nedrīkst pārsniegt 10 MB. Lūdzu, izlasiet mūsu norādījumus par datu aizsardzību. Darba pieteikumu var iesniegt tikai pēc tam, kad ir izlasīti lietošanas noteikumi un paziņojums par datu aizsardzību. Pabeidziet pieteikšanās procesu, klikšķinot uz pogas „Nosūtīt”.

Paredzētais laiks:
2–10 minūtes.

Piesakieties tiešsaistē.
Kad mēs sniegsim atbildi?

3. Kad mēs sniegsim atbildi?

3. Kad mēs sniegsim atbildi?

Paldies, ka izrādāt interesi par darbu uzņēmumā Bosch. Lai apliecinātu, ka esam saņēmuši jūsu pieteikumu, dažu minūšu laikā nosūtīsim jums apstiprinājuma vēstuli. Apstiprinājuma vēstulē jūs atradīsiet saiti uz savu pretendenta profilu, kurā jūs jebkurā laikā varēsiet noskaidrot sava pieteikuma statusu.

Turpmākā rīcība:
Ar nepacietību gaidām, kad varēsim izskatīt jūsu pieteikumu. Atkarībā no izraudzītās vakances jūs mūsu atbildi varētu saņemt pēc divām vai trim nedēļām.

Paredzētais laiks:
2–3 nedēļas pēc pieteikuma saņemšanas.

Kad mēs sniegsim atbildi?
Ieteikumi darba intervijai.

4. Ieteikumi darba intervijai.

4. Ieteikumi darba intervijai.

Apsveicam! Jūsu pieteikums atstāja ļoti labu iespaidu. Mēs vēlētos jūs uzaicināt uz tikšanos Bosch telpās. Tā būs lieliska iespēja personīgi iepazīties, turklāt mums būs pietiekami daudz laika, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

Turpmākā rīcība:
Pēc intervijas mēs ar jums sazināsimies divu nedēļu laikā. Mēs noteikti gribēsim uzzināt, kā jums patika viesošanās mūsu uzņēmumā. Jomās, kas ir saistītas ar sensitīvu datu apstrādi, varētu būt nepieciešama pretendentu atbilstības izvērtēšana. Tas būs norādīts darba sludinājumā.

Ieteikumi darba intervijai.
Laipni lūdzam komandā!

5. Laipni lūdzam komandā!

5. Laipni lūdzam komandā!

Esam pieņēmuši galīgo lēmumu: laipni lūdzam jūsu jaunajā komandā! Pirms jūs sāksiet darbu mūsu uzņēmumā, ar jums sazināsies jūsu nākamais darba vadītājs un ar jums tiks noslēgts darba līgums.

Turpmākā rīcība:
Pirmās dienas jaunā uzņēmumā ir ļoti svarīgas. Tāpēc mēs jums palīdzēsim spert pirmos soļus. Jauno darbinieku pirmie soļi mūsu uzņēmumā var būt ļoti dažādi, jo tie ir atkarīgi no katra darbinieka turpmākā amata un darbavietas. Visi jaunie darbinieki saņem individuālu iepazīšanās plānu, kurā ir norādīti pasākumi, kas jaunajiem darbiniekiem, sākot darbu, varētu būt būtiski.

Augsim kopā:
saprotams, ka arī jūsu ieguldījumam ir ļoti liela nozīme. Mēs esam izveidojuši elastīgu un dinamisku darba vidi, augstu vērtējam jūsu līdzšinējo pieredzi un ceram, ka varēsim viens no otra daudz ko mācīties.

Laipni lūdzam komandā!
 Darba piedāvājumi

Mūsu darba tirgi visā pasaulē

Tā kā Bosch ir globāls zīmols, Jūs varat īstenot savus karjeras plānus kopā ar mums visā pasaulē. Atklājiet mūsu darba piedāvājumus visā pasaulē un atrodiet darbu, kas Jums ir ideāli piemērots.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu

Kopīgojiet šo: