Kā vadošais IoT uzņēmums Bosch piedāvā inovatīvus risinājumus Jūsu viedajai mājai.
Bosch visā pasaulē

Par Bosch Group īsumā

Ko mēs darām

Bosch Group ir pasaulē vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošinātājs. Visā pasaulē tajā ir nodarbināti apmēram 410 000 darbinieku (2018. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma pārdošanas apjoms 2018. gadā sasniedza 78,5 miljardus eiro. Tā darbība norisinās četrās biznesa jomās: mobilitātes risinājumi, industriālās tehnoloģijas, plaša patēriņa preces un enerģijas un celtniecības tehnoloģijas. Bosch ir vadošā IoT kompānija, kas piedāvā inovatīvus viedo māju, viedo pilsētu, savienotās mobilitātes un savienotās industrijas risinājumus. Izmantojot savas sensoru tehnoloģijas, programmatūras un pakalpojumu kompetenci, kā arī IoT mākoni, tā klientiem sniedz savienotus starpdomēnu risinājumus no viena avota. Bosch Group stratēģiskais mērķis ir piedāvāt inovācijas savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā - Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis: "Tehnika dzīvei".

Bosch īsumā

Pārdošanas ieņēmumi, darbinieki, atrašanās vietas - galvenie radītāji un zīmoli īsumā

Pārdošanas ieņēmumi, partneri, atrašanās vietas - Bosch Grupas galvenie fakti un zīmoli īsumā.

Publikācijas

Jūs varat lejupielādēt jaunāko informāciju par Bosch PDF datņu veidā šeit.

Titullapa "Bosch šodien. gads"

Bosch šodien

Viss, kas Jums jāzina par Bosch, skaidrā un kodolīgā formātā.

Titullapa "Bosch gada pārskats, 2018. gads"

Gada pārskats, 2018. gads

Uzņēmuma profils un gada pārskats 2018. gadam

Mūsu uzņēmējdarbības nozares

Bosch izstāžu automobilis

Mobilitātes risinājumi

Mobilitātes risinājumi

Tās galvenie darbības virzieni ir iekšdedzes dzinēju iesmidzināšanas tehnoloģijas un piedziņas perifērijas ierīces, dažādi elektropārvades elektrifikācijas risinājumi, stūres sistēmas, drošības un vadītāja palīdzības sistēmas, lietotājam draudzīgas informācijas izklaides tehnoloģijas, kā arī transportlīdzekļu savstarpējā saziņa un transportlīdzekļu saziņa ar infrastruktūru, infrastruktūras sakari, remontdarbnīcu koncepcijas, kā arī tehnoloģijas un pakalpojumi automobiļu pēcpārdošanas tirgum. Šī nozare apvieno grupas pieredzi trīs mobilitātes jomās - automatizācija, elektrifikācija un savienojamība - un piedāvā saviem klientiem integrētus mobilitātes risinājumus, kas ļauj automašīnām mijiedarboties ar citiem transporta veidiem, piemēram, velosipēdiem, vilcieniem un autobusiem. Bosch ir arī atbildīgs par svarīgiem automobiļu jauninājumiem, piemēram, elektronisko dzinēju vadību, ESP® pretslīdēšanas sistēmu un dīzeļdegvielas kopējās dzelzceļa tehnoloģijas. Sensoru tehnoloģiju jomā tas padara to par pasaules mazāko stereo videokameru automobiļu aplikācijām.

Bosch izstāžu automobilis
Rūpniecības 4.0 procesu kontrolēšana ekrānā

Rūpnieciskā tehnoloģija

Rūpnieciskā tehnoloģija

Šajā nozarē ietilpst piedziņas un kontroles tehnoloģiju nodaļa, kas ir viena no pasaules vadošajiem piegādātājiem šajā jomā. Tā piedāvā pielāgotus piedziņas, vadības un spēka pievada risinājumus rūpnīcas automatizācijai, sistēmu izveidei un tehnoloģijām, mobilajiem mehānismiem un komerciāliem transportlīdzekļiem. Turklāt piedziņas un kontroles tehnoloģija piedāvā visaptverošu pakalpojumu klāstu, īsteno lielus starptautiskus projektus un aizvien vairāk izstrādā risinājumus, kas vērsti uz savienoto ražošanu (Rūpniecība 4.0). Iepakošanas tehnoloģiju nodaļa ir viens no pasaules vadošajiem farmaceitisko produktu, pārtikas produktu, konditorejas izstrādājumu, kā arī atsevišķu dzērienu nozares segmentu ražošanas un iepakošanas risinājumu piegādātājiem.

Rūpniecības 4.0 procesu kontrolēšana ekrānā
Bosch rotējošā urbjmašīna

Patēriņa preces

Patēriņa preces

Tajā ietilpst elektrisko instrumentu nodaļa, viens no pasaules vadošajiem elektroinstrumentu un darbarīku piederumu piegādātājiem, kā arī mērīšanas un dārzkopības instrumenti. Inovācijas galvenie virzieni ir jaudīgi ar akumulatoru darbināmie aparāti, kas kalpo ilgstoši un uzticami. Patērētāju preču uzņēmējdarbības nozarē ietilpst arī BSH Hausgeräte GmbH. Kā viens no pasaulē vadošajiem sadzīves tehnikas ražotājiem tas piedāvā visdažādākās mūsdienīgas un energoefektīvas ierīces, kuras arvien vairāk izmanto interneta tīklā, piemēram, plītis, krāsnis, trauku mazgājamās mašīnas, veļas mašīnas, ledusskapjus un saldētavas, kā arī mazizmēra ierīces, piemēram, putekļsūcējus un kafijas automātus.

Bosch rotējošā urbjmašīna
Bosch Viedās mājas kontrole

Enerģētikas un celtniecības tehnoloģijas

Enerģētikas un celtniecības tehnoloģijas

Uzņēmuma drošības sistēmu nodaļa izstrādā produktus un risinājumus videonovērošanai un piekļuves kontrolei, ugunsgrēka signalizācijas ierīcēm, kā arī audio un konferenču sistēmas. Tā cita starpā sniedz arī pakalpojumus, kas saistīti ar tālvadības uzraudzību. Drošības sistēmas ietver arī jauno starptautisko integratoru uzņēmējdarbības vienību, kas komerciālajiem klientiem piedāvā viedas enerģijas un būvniecības tehnoloģijas, kā arī pakalpojumus. Jaunās Bosch globālo pakalpojumu risinājumu nodaļas uzdevums ir paplašināt uzņēmējdarbību, kas iepriekš ietilpa drošības sistēmās, lai iekļautu ārējos uzņēmējdarbības pakalpojumus. Bosch ietvaros tā nodrošinās arī koplietošanas pakalpojumu funkcijas. Bosch Termotehnoloģijas nodaļa piegādā energoefektīvus un arvien vairāk tīmeklim pieslēdzamus apkures produktus un risinājumus karstā ūdens sagatavošanai. Jaunā filiāle Robert Bosch Smart Home GmbH piedāvā produktus un pakalpojumus, kas saistīti ar viedām mājām.

Bosch Viedās mājas kontrole

Īpašumtiesību struktūra un organizācija

Kopš 1964. gada Bosch lielākais akcionārs ir labdarības fonds Robert Bosch Stiftung GmbH. Fonds īsteno uzņēmuma dibinātāja centienus labdarības un sociālajās jomās arī mūsdienās. Tas sevi uzskata par fondu, kas īsteno savus mērķus gan ar savām jau esošajām programmām un iniciatīvām, gan atbalstot piemērotus projektus un iestādes, ko ierosinājuši citi, lai risinātu uzdevumus, ar kuriem saskaras sabiedrība.

Robert Bosch GmbH akcionāri un balsstiesības
Sazinieties ar Bosch

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu