Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā
Bosch visā pasaulē

Par Bosch Group īsumā

Kā vadošais IoT uzņēmums Bosch piedāvā inovatīvus risinājumus Jūsu viedajai mājai.

Ko mēs darām

Bosch grupa ir viens no vadošajiem globālajiem tehnoloģiju un pakalpojumu piegādātājiem. Uzņēmumā strādā aptuveni 429 000 darbinieku visā pasaulē (2023. gada 31. decembrī). 2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 91,6 miljardi EUR. Tā darbība ir sadalīta četrās uzņēmējdarbības nozarēs: mobilitāte, rūpnieciskās tehnoloģijas, patēriņa preces un enerģētikas un būvniecības tehnoloģijas. Uzņēmuma mērķis ir izmantot tehnoloģijas, lai palīdzētu veidot tādas vispārējas tendences kā automatizācija, elektrifikācija, digitalizācija, savienojamība un orientācija uz ilgtspēju. Šajā kontekstā Bosch plašā diversifikācija dažādos reģionos un nozarēs stiprina tā novatorismu un stabilitāti. Bosch izmanto savas pierādītās zināšanas sensoru tehnoloģiju, programmatūras un pakalpojumu jomā, lai piedāvātu klientiem savienotus starpdomēnu risinājumus vienuviet. Uzņēmums arī izmanto savas zināšanas savienojamības un mākslīgā intelekta jomā, lai izstrādātu un ražotu lietotājam draudzīgus, ilgtspējīgus produktus. Pateicoties tehnoloģijām, kas ir “Tehnika dzīvei”, Bosch vēlas palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti un saudzēt dabas resursus.

Bosch īsumā

Provizoriski pārdošanas ieņēmumi, darbinieki, atrašanās vietas - galvenie radītāji un zīmoli īsumā
(uz 2023. gada 31. decembri; noapaļoti skaitļi)

429 400

darbinieku visā pasaulē

apgrozījums ir 91,6

miljardi eiro

90,100

pētnieku un inženieru visa pasaulē

468

filiāles un reģionālie uzņēmumi apmēram 60 valstīs visā pasaulē

4,8

miljardi eiro EBIT no darbības

7,3

miljardi eiro izdevumi pētniecībai un attīstībai

Publikācijas

Jūs varat lejupielādēt jaunāko informāciju par Bosch PDF datņu veidā šeit.

Titullapa "Bosch šodien. gads"

Bosch šodien

Viss, kas Jums jāzina par Bosch, skaidrā un kodolīgā formātā.

Titullapa "Bosch gada pārskats, 2023. gads"

Gada pārskats, 2023. gads

Uzņēmuma profils un gada pārskats 2023. gadam

Mūsu uzņēmējdarbības nozares

Uzņēmuma akcionāru struktūra un organizācija

Sabiedrību statūtos noteiktā Robert Bosch GmbH struktūra nodrošina Bosch grupas uzņēmējdarbības patstāvību un neatkarību. Tā uzņēmumam sniedz iespēju veikt ilgtermiņa plānošanu un īstenot nozīmīgas investīcijas jau tagad, lai uzņēmumam garantētu drošu nākotni. 94 procenti Robert Bosch GmbH kapitāla daļu pieder sabiedriskā labuma nodibinājumam Robert Bosch Stiftung GmbH. Pārējo daļu turētāji ir Bosch ģimenes sabiedrība un Robert Bosch GmbH. Balsstiesību vairākums pieder Robert Bosch Industrietreuhand KG, kas ir industriāla uzņēmumu apvienība un pilda ar uzņēmējdarbību saistītās sabiedrības dalībnieku funkcijas.

  • Robert Bosch GmbH akcionāri. Kapitāla daļu sadalījums: 1% Robert Bosch GmbH, 5% ERBO II GmbH/Bosch ģimene, 94 % Robert Bosch Stiftung GmbH
  • Robert Bosch GmbH akcionāri. Balsstiesību sadalījums: 7% Bosch ģimene, 93% Robert Bosch Industrietreuhand KG

Roberta Boša fonds (Robert Bosch Stiftung)

Roberta Boša fonda biroja ēka un kādreizējā Roberta Boša dzīvojamā māja Štutgartē

Kopš savas dibināšanas 1964. gadā Robert Bosch Stiftung GmbH turpina tās dibinātāja īstenoto aktīvo iesaistīšanos sabiedriskā labuma aktivitātēs un labdarības projektos. Pateicoties fonda finansiālajam atbalstam, tiek sniegts ieguldījums ilgtspējīgu risinājumu izstrādē attiecībā uz izaicinājumiem, ar kuriem saskaras sabiedrība. Šai nolūkā fonds īsteno savus izstrādātos projektus, veido apvienības ar citiem partneriem un aktīvi atbalsta trešo pušu iniciatīvas. Fonda darbs tiek finansēts no dividendēm, kuras tas saņem, būdams viens no uzņēmuma Robert Bosch GmbH akcionāriem.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu