Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā
Preces un pakalpojumi

Mobilitāte

Bosch apvieno plašas tehniskās zināšanas par automašīnām ar aparatūru, programmatūru un pakalpojumiem, lai piedāvātu kompleksus mobilitātes risinājumus.

Pateicoties plašajai tehniskajai pieredzei, Bosch izstrādā viedus mobilitātes risinājumus aprīkojuma, programmatūras un pakalpojumu jomā.

Mobilitātes risinājumu tīmekļa vietne

Bosch mobilitātes risinājumu tīmekļa vietne sniedz informāciju par savienotās mobilitātes, automatizētās mobilitātes un piedziņas sistēmu un elektrificētās mobilitātes jomām. Uzziniet vairāk par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem, kas paredzēti ne tikai vieglajiem automobiļiem, bet ar lietojumprogrammām, ko lieto bezceļa apstākļos, divriteņu transportlīdzekļiem un kuģu un dzelzceļa transportam.

Bosch ļauj jums būt kustībā.

Bosch auto nozare

Bosch ļauj jums būt kustībā.

Bosch piedāvā plašu rezerves daļu klāstu pēcpārdošanas tirgum un remontdarbnīcām — sākot no jaunām un apmaiņas daļām līdz remonta risinājumiem —, kā arī remontdarbnīcas iekārtas, piemēram, diagnostikas programmatūru un aparatūru. Ar apkopes apmācības kursiem un partneru programmām, kas paredzētas remontdarbnīcām, Bosch piedāvā izpratni par automašīnām un zināšanas apkopes tehniķiem visā pasaulē. Tādējādi remontdarbnīcas var testēt un remontēt efektīvāk, drošāk un ātrāk.

Bosch serviss visām automašīnu markām visā pasaulē

Bosch autoserviss

Bosch serviss visām automašīnu markām visā pasaulē

Vairāk nekā 16 000 Bosch sertificētajos autoservisos klients vienmēr saņems augstas klases pakalpojumu, pateicoties speciālistu zināšanām un augstas kvalitātes automobiļu rezerves daļām. No mehānikas līdz elektriskajām un dīzeļdegvielas tehnoloģijām - mūsu eksperti strādā ar jaunākajām diganostikas tehnoloģijām.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu