Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā
Preces un pakalpojumi

Mobilitāte

Bosch apvieno plašas tehniskās zināšanas par automašīnām ar aparatūru, programmatūru un pakalpojumiem, lai piedāvātu kompleksus mobilitātes risinājumus.

Pateicoties plašajai tehniskajai pieredzei, Bosch izstrādā viedus mobilitātes risinājumus aprīkojuma, programmatūras un pakalpojumu jomā.

Bosch Mobility

Bosch Mobility piedāvā svarīgākos aspektus savienotās mobilitātes, automatizētās mobilitātes un spēka piedziņas sistēmu un elektrificētās mobilitātes jomās. Uzziniet vairāk par mūsu produktiem un pakalpojumiem ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī komerciālajiem transportlīdzekļiem, divriteņu transportlīdzekļiem, apvidus transportlīdzekļiem, kā arī kuģu un dzelzceļa transportam.

Bosch ļauj jums būt kustībā.

Mobility Aftermarket

Bosch ļauj jums būt kustībā.

Bosch piedāvā plašu rezerves daļu klāstu pēcpārdošanas tirgum un remontdarbnīcām — sākot no jaunām un apmaiņas daļām līdz remonta risinājumiem —, kā arī remontdarbnīcas iekārtas, piemēram, diagnostikas programmatūru un aparatūru. Ar apkopes apmācības kursiem un partneru programmām, kas paredzētas remontdarbnīcām, Bosch piedāvā izpratni par automašīnām un zināšanas apkopes tehniķiem visā pasaulē. Tādējādi remontdarbnīcas var testēt un remontēt efektīvāk, drošāk un ātrāk.

Bosch serviss visām automašīnu markām visā pasaulē

Bosch autoserviss

Bosch serviss visām automašīnu markām visā pasaulē

Vairāk nekā 16 000 Bosch sertificētajos autoservisos klients vienmēr saņems augstas klases pakalpojumu, pateicoties speciālistu zināšanām un augstas kvalitātes automobiļu rezerves daļām. No mehānikas līdz elektriskajām un dīzeļdegvielas tehnoloģijām - mūsu eksperti strādā ar jaunākajām diganostikas tehnoloģijām.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu