Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā
Preces un pakalpojumi

Mājās

Izcilas tehnoloģijas Jūsu mājai un dārzam.

Elektroinstrumentu servisa centrs Rīgā

Elektroinstrumentu servisa centrs

2005. gadā Rīgā tika nodibināts elektroinstrumentu servisa centrs, kas veic maksas un garantijas remontus visu Baltijas valstu vajadzībām.

96% remontu tiek veikti tajā pašā dienā, un tie tiek atgriezti klientam.

Klientiem ir iespēja pieteikt remontu online režīmā, un izmantojot kurjerservisu un nedodoties pašam uz servisu, nodot instrumentu remontā.

Zāles pļaušana un velēnas apmales griešana - ar Bosch viss tiek paveikts ātri un droši.

Dārza instrumenti

Neatkarīgi no tā, esat vai neesat piedzimis ar "zaļo īkšķi", Bosch dārza instrumenti palīdzēs Jums izskatīties tā, it kā Jums būtu dārzkopja talants. Veikli apcērpiet dzīvžogus un krūmus, bez piepūles apgrieziet nevaldāmās zāliena apmales un ātri un droši sasmalciniet sīkstus zarus un lapas. Izveidojiet savu sapņu dārzu, izmantojot mūsu plašo rīku un piederumu klāstu - un izbaudiet šo procesu.

Viedas, efektīvas un viegli darbināmas - tādas ir Bosch termotechnoloģijas piedāvātās apkures sistēmas

Apkure un karstais ūdens

Viedi un efektīvi: Bosch individuālie risinājumi apkurei un karstā ūdens sagatavošanai ir balstīti uz jaunākajām tehnoloģijām un nodrošina savienojuma izveidi ar internetu, ērtu izmantošanu un pievilcīgu dizainu.

Vai tā ir kondensācijas tehnoloģija, saules siltumenerģija, siltumsūkņi vai kombinētā siltuma un elektroenerģijas padeve - Bosch kompetenti piedāvā piemērotus risinājumus.

Ledusskapis, veļas mašīna vai kafijas automāts - Bosch sadzīves tehnika ikdienas virtuves gaitas padara ērtāku.

Sadzīves tehnika

Bosch sadzīves tehnika nodrošinās uzticamus un pievilcīgus risinājumus, kas padarīs ikdienas darbošanos viruvē ērtāku un patīkamāku.

Tādējādi Bosch uzsver savu apņemšanos radīt tehnoloģiju, kas vienmēr kalpo mērķim: mūsu izstrādājumi ir pieejami, kad vien tie mums ir nepieciešami, un harmoniski iederas mājas vidē.

Paredzēti ērtai un kontrolētai darba veikšanai: Bosch elektroinstrumenti mājas darbnīcai

Elektroinstrumenti mājas darbnīcai

Izmantojot pareizos elektroinstrumentus, radīt kaut ko ar savām rokām ir divreiz patīkamāk. Ar Bosch instrumentiem Jums ir ne tikai vairāk iespēju, bet arī precīzāka, drošāka un produktīvāka strādāšana. Bosch elektroinstrumenti - tā ir augsta kvalitāte, izcils dizains un jaunākās tehnoloģijas. Lai ko Jūs vēlētos izveidot, Jūs to varat paveikt ar Bosch.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu