Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā
Preces un pakalpojumi

Rūpniecība un industrija

Bosch piedāvā inovatīvus izstrādājumus un pakalpojumus rūpniecībai un industrijai.

Elektroinstrumentu servisa centrs Rīgā

Elektroinstrumentu servisa centrs

2005. gadā Rīgā tika nodibināts elektroinstrumentu servisa centrs, kas veic maksas un garantijas remontus visu Baltijas valstu vajadzībām.

96% remontu tiek veikti tajā pašā dienā, un tie atgriezti klientam.

Klientiem ir iespēja pieteikt remontu online režīmā, un izmantojot kurjerservisu un nedodoties pašam uz servisu, nodot instrumentu remontā.

Liela Bosch termoelektrostacija rūpnīcā

Industriālie apkures risinājumi un termoelektrostacijas

Viedi un efektīvi - Bosch piedāvā Jums individuālus risinājumus rūpnieciskā siltuma, tvaika un decentralizētas enerģijas pārvaldīšanai.

Bosch piedāvā perfekti pielāgotus un ļoti efektīvus sistēmu risinājumus komerciālai un industriālai lietošanai - gan rūpniecisko katlu, koģenerācijas staciju, gaisa kondicionēšanas iekārtu, gan siltuma reģenerācijas sistēmu jomās.

Bosch rotējošā urbjmašīna

Elektroinstrumenti profesionāļiem

Bosch izstrādā inovatīvus, augstas kvalitātes elektroinstrumentus, kas garantē profesionālu rezultātu visās amatniecības jomās. Mūsu instrumenti ir uzticami, spēcīgi un izturīgi, atbilst visaugstākajām prasībām un atvieglo Jūsu darbu. Bosch ar akumulatoru darbināmie instrumenti ir izcili jo īpaši tāpēc, ka tiem ir ilgs kalpošanas laiks, augsta veiktspēja un augsta produktivitāte.

Bosch Drošības sistēmu produktu klāsts: piem., videonovērošanas, pretielaušanās, ugunsgrēka signalizācijas un balss evakuācijas sistēmas, kā arī piekļuves kontroles un vadības sistēmas

Drošības risinājumi

Mūsu mērķis ir nodrošināt dzīvības, ēku un īpašuma aizsardzību. Mūsu izstrādājumu klāsts ietver: videonovērošanas, pretielaušanās, ugunsgrēka signalizācijas un balss evakuācijas sistēmas, kā arī piekļuves kontroles un vadības sistēmas. Profesionālās audio sistēmas un konferenču saziņas sistēmas papildina šo klāstu.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu