Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā
Tehnika dzīvei

Bosch Latvijā

1993. gadā Latvijā tika nodibināts Robert Bosch SIA - koncerna Bosch meitas uzņēmums Latvijā, kurš koordinē Bosch uzņēmuma darbību Baltijas reģionā. Bosch darbinieku skaits Baltijas valstīs ir 97 cilvēki (dati uz 2023. gada 31. decembri).

Latvijā ir pārstāvētas šādas nozares: automobiļu piederumi un diagnostikas iekārtas autoservisiem, elektroinstrumenti, drošības sistēmas un siltumtehnika. Līdzās biznesa pamatdarbības nozarēm, Latvijā darbojas elektroinstrumentu servisa centrs, kas veic maksas un garantijas remontus visu Baltijas valstu vajadzībām.

2016. gadā ar Bosch atbalstu Rīgas Tehniskajā universitātē tika atklāts mācību centrs, kas darbosies arī kā RTU Automobiļu ekspluatācijas laboratorija. Mācību centrā, kurā Robert Bosch SIA ir investējusi ap 100 000 eiro, iespējams apgūt modernu automobiļu diagnostikas ierīču apkalpošanu, salona gaisa kondicionēšanas sistēmas un benzīna un dīzeļmotoru iesmidzināšanas sistēmas, kā arī automobiļu elektriskās un elektroniskās sistēmas, kas ir īpaši būtiski, strādājot ar moderniem auto, kas aprīkoti ar daudzām elektroniskajām iekārtām.

Informācija biznesa partneriem

2

atrašanās vietas Latvijā

Preces un pakalpojumi, kas vairo entuziasmu

Jūsu automašīnā, mājās vai darbā — Bosch tehnoloģijas ir daudzās dzīves jomās.

Uzņēmuma vadība Latvijā

no 2012. gada 1. janvāra

Kaspars Kalviškis

Kaspars Kalviškis

Korporatīvie pienākumi

  • Bosch pārstāvis Baltijas valstīs

Reģionālie pienākumi

  • Bosch vadītājs Baltijas valstīs (juridiskām personām Robert Bosch SIA, Robert Bosch UAB kā arī Robert Bosch OU).
  • Vispārēja atbildība par Baltijas valstu, Baltkrievijas un Kaļiņingradas siltumtehnikas nodaļām.

Karjeras posmi Bosch Grupā

1999 – Tirdzniecības pārstāvis Latvijā, Siltumtehnikas nozare, Robert Bosch SIA

2003 – Pārdošanas vadītājs Baltijas valstīs, Siltumtehnikas nozare, Robert Bosch SIA

2006 – Starptautiskais produktu menedžments, Vācija, Siltumtehnikas nozare, BBT Thermotechnik GmbH (Bosch Grupas uzņēmums)

2007 – Pārdošanas vadītājs Baltijas valstīs, Siltumtehnikas nozare, Robert Bosch SIA

2009 – Vadītājs Baltijas valstīs, Siltumtehnikas nozare, Buderus Baltic SIA (Bosch Grupas uzņēmums)

2011 – Vadītājs Baltijas valstīs (juridiskās personas Robert Bosch SIA, Robert Bosch UAB, Robert Bosch OU). Vispārēja atbildība par Siltumtehnikas nodaļu Baltijas valstīs, Baltkrievijā un Kaļiņingradā.

Mūsu zīmoli

Bosch grupa ietver vairākus dažādus zīmolus, kas ir pielāgoti individuālām tirgus prasībām un kuru izstrādājumi un pakalpojumi ir paredzēti dzīves kvalitātes uzlabošanai. Iepazīstieties ar šiem zemāk minētajiem zīmoliem:

  1. Bosch
  2. Bosch autoserviss
  3. Rexroth
  4. Buderus
Robert Bosch portrets

Mūsu vēsture

1886. gadā Roberts Bošs Štutgartē nodibināja "Smalkmehānikas un elektrotehnikas darbnīcu". Tā tika radīts šodienas uzņēmums, kas darbojas pasaules mērogā. Jau no paša sākuma to raksturoja spēja radīt inovatīvus izstrādājumus un sociālā atbildība.

Strauts netālu no Bosch atrašanās vietas Blaichach, Vācijā.

Mēs uzņemamies atbildību

Mums ilgtspēja nozīmē uzņēmuma ilgtermiņa panākumu gūšanu, vienlaicīgi aizsargājot dabas resursus, no kuriem ir atkarīga tagadējā un turpmākās paaudzes. Tādējādi ekoloģija ir inovāciju virzītājspēks. Tajā pašā laikā mēs apliecinām mūsu īpaši augsto korporatīvās sociālās atbildības līmeni gan uzņēmumā, gan ārpus tā.

Stefan Hartung

Atbilstība

Atbilstība ir mūsu uzņēmuma vērtību neatņemama sastāvdaļa. Mūsu globāli piemērojamo uzņēmējdarbības ētikas normu mērķis ir aizsargāt mūsu darbiniekus un uzņēmumu, kā arī mūsu klientus un partnerus.

Sazinieties ar Bosch

Priecāsimies saņemt Jūsu pieprasījumu.

Nosūtiet mums ziņu