Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā

Bosch – atklājot AIoT nozīmi

The AIoT show – powered by Bosch

AIoT – mākslīgā intelekta un lietu interneta apvienojums – turpmākajos gados būtiski mainīs mūsu dzīvi. Bet kā? Un kas tas ir patiesībā? Īsumā, kad abi apvienosies, ierīces varēs ne tikai apkopot un analizēt datus, bet arī rīkoties atbilstoši tiem, pieņemt lēmumus un automātiski mācīties.

Bosch tehnoloģija veicina šīs pārmaiņas vairākās nozarēs un jomās. The AIoT Show powered by Bosch ielūkojās zinātnē, kas ir visa pamatā un ir atrodama, sākot no virtuves līdz visuma tumšākajiem priekšposteņiem, 10 nelielās sērijās. Kopā mēs virzāmies uz vienotu mērķi – gudrāku, savienotāku ikdienu.

The Bosch AIoT Show

Ievads

Ievads

Iepazīstieties ar mūsu sarunu cikla vadītājām no Bosch Ziemeļvalstu komandas, Kamillu un Lindu. Viņas vadīs 10 raidījumus par AIoT, katrā epizodē sniedzot ieskatu kādā no viedo savienotiem risinājumiem.
Bosch & AIoT — a smart connection!

The Bosch AIoT Show - Kosmoss

Kosmoss

Kosmoss

Visā cilvēces vēsturē nedaudz vairāk nekā 500 cilvēku ir devušies kosmosā. Dažu paaudžu laikā šis skaitlis pieaugs katru gadu. Sacensības kosmosa izpētes jomā ir sākušās, kas nozīmē, ka to droša norise ir tik svarīga, kā vēl nekad iepriekš. Šajā AIoT Show sērijā mēs uzzinām par to, pie kā strādā Bosch, lai astronauti tagad un nākotnē varētu droši doties savos ceļojumos.

The Bosch AIoT Show - Health

Veselība

Veselība

Mēs jau spējam kontrolēt savu asinsspiedienu, sirdsdarbības ātrumu, cukura līmeni asinīs un daudz ko citu. Bet kā viedie savienotie risinājumi palīdzēs mums būt veselīgākiem nākotnē? Šajā AIoT Show sērijā Kamilla un Linda atklāj dažas gudras idejas, pie kurām Bosch strādā, lai uzturētu mūsu organismu vislabākajā iespējamajā stāvoklī.