Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā

Bosch – atklājot AIoT nozīmi

The AIoT show – powered by Bosch

AIoT – mākslīgā intelekta un lietu interneta apvienojums – turpmākajos gados būtiski mainīs mūsu dzīvi. Bet kā? Un kas tas ir patiesībā? Īsumā, kad abi apvienosies, ierīces varēs ne tikai apkopot un analizēt datus, bet arī rīkoties atbilstoši tiem, pieņemt lēmumus un automātiski mācīties.

Bosch tehnoloģija veicina šīs pārmaiņas vairākās nozarēs un jomās. The AIoT Show powered by Bosch ielūkojās zinātnē, kas ir visa pamatā un ir atrodama, sākot no virtuves līdz visuma tumšākajiem priekšposteņiem, 10 nelielās sērijās. Kopā mēs virzāmies uz vienotu mērķi – gudrāku, savienotāku ikdienu.

The Bosch AIoT Show

Ievads

Ievads

Iepazīstieties ar mūsu sarunu cikla vadītājām no Bosch Ziemeļvalstu komandas, Kamillu un Lindu. Viņas vadīs 10 raidījumus par AIoT, katrā epizodē sniedzot ieskatu kādā no viedo savienotiem risinājumiem.
Bosch & AIoT — a smart connection!

The Bosch AIoT Show - Kosmoss

Kosmoss

Kosmoss

Visā cilvēces vēsturē nedaudz vairāk nekā 500 cilvēku ir devušies kosmosā. Dažu paaudžu laikā šis skaitlis pieaugs katru gadu. Sacensības kosmosa izpētes jomā ir sākušās, kas nozīmē, ka to droša norise ir tik svarīga, kā vēl nekad iepriekš. Šajā AIoT Show sērijā mēs uzzinām par to, pie kā strādā Bosch, lai astronauti tagad un nākotnē varētu droši doties savos ceļojumos.

The Bosch AIoT Show - Health

Veselība

Veselība

Mēs jau spējam kontrolēt savu asinsspiedienu, sirdsdarbības ātrumu, cukura līmeni asinīs un daudz ko citu. Bet kā viedie savienotie risinājumi palīdzēs mums būt veselīgākiem nākotnē? Šajā AIoT Show sērijā Kamilla un Linda atklāj dažas gudras idejas, pie kurām Bosch strādā, lai uzturētu mūsu organismu vislabākajā iespējamajā stāvoklī.

The bosch AIoT Show - Industry

Rūpniecība

Rūpniecība

Šīs AIoT Show sērijā uzmanības centrā ir nākotnes rūpnīcas. Sākot no robotu risinājumiem uz grīdas līdz viediem sensoriem, kas mūs brīdina par briesmām un palielina efektivitāti, Bosch ir Industry 4.0 priekšgalā.

The Bosch AIoT Show - Wearables

Valkājamās ierīces

Valkājamās ierīces

1977. gadā bija pieejams pirmais kalkulatora un rokas pulksteņa hibrīds. Kopš tā laika tas ir atzīts par pirmo viedo valkājamo ierīci, kas ienākusi masu patēriņa tirgū. Šajā AIoT šova epizodē mēs uzzināsim, kā „Bosch” sensori darbina pašreizējās un nākamās paaudzes viedās savienotās valkājamās ierīces, kuras mēs turpmāk izmantosim, lai kļūtu sportiskāki un veselīgāki.

The Bosch AIoT show - Home

Viedā māja

Viedā māja

Mūsu mājās pakāpeniski tiek ieviestas viedās savienotās tehnoloģijas, kas sniedz zināmas priekšrocības, taču mēs esam tikai šī ceļa sākumā. Šajā „Bosch” šova „AIoT” sērijā mēs uzzināsim, kā mūsu mājokļi turpmākajos gados kļūs gudrāki, drošāki, ērtāki un ilgtspējīgāki.

The Bosch AIoT show - Viedā pilsēta

Viedās pilsētas

Viedās pilsētas

Tā kā pašlaik arvien vairāk no mums pārceļas uz pilsētām, ir svarīgi padarīt tās drošākas, ērtākas un ilgtspējīgākas cilvēkiem, kas tajās dzīvo un strādā. Šajā „Bosch” šova „AIoT” sērijā mēs aplūkosim dažus veidus, kā viedās savienotās ierīces un tīkli var atrisināt problēmas, ar kurām parasti sastopamies pilsētās – sākot ar automobiļiem, kas paši novietojas stāvvietā, un novatoriskiem satiksmes pārvaldības risinājumiem līdz pat labākām atkritumu likvidēšanas iespējām un gaisa attīrīšanas iniciatīvām.

The Bosch AIoT show - Birojs

Birojs

Birojs

Nav apstrīdams, ka visi mēs vēlētos, lai mūsu darba vietas būtu pēc iespējas drošākas un ērtākas. AIoT Show mēs uzzinām, kā augsto tehnoloģiju ugunsdzēsības sistēmas atklās dūmus un uguni ilgi pirms mums, cilvēkiem, un kā gudri savienoti sensori un kameras palīdzēs it visā, sākot no gaisa kvalitātes kontroles līdz projektu vadības sistēmām. Tā rezultātā mēs būsim laimīgāki, veselīgāki un produktīvāki!

The Bosch AIoT show - Ceļā

Ceļā

Ceļā

Iedomājieties braucienu ar savu automašīnu, kurā varat izvairīties no vissliktākās satiksmes, likt transportlīdzeklim sevi atrast un novietot sevi vislabākajā pieejamajā vietā un, ja rodas kādas problēmas, brīdināt, kas un kad ir jālabo. Šī AIoT Show epizode aplūko veidus, kā braukšana kļūs daudz vieglāka un ērtāka, pateicoties viedo savienoto ierīču attīstībai.

The Bosch AIoT show - Lauksaimniecība

Lauksaimniecība

Lauksaimniecība

Lauksaimniecība, kas ir vecākā nozare pasaulē, iespējams, tagad un turpmākajos gados gūs labumu no viedās savienotās tehnoloģijas. Šajā AIoT Show epizodē mēs uzzinām, kā sensori padarīs saimniecības drošākas, efektīvākas un labākas, lai risinātu problēmas, ar kurām mēs visi saskarsimies nākotnē.

The Bosch AIoT show - Nākotnē

Nākotnē

Nākotnē

Kameras, kas "redz" cauri sienām vai zem mašīnu motoru pārsegiem var izklausīties pēc fantāzijas, taču realitātē tās ir tepat. Šajā The AIoT Show powered by Bosch epizodē mēs uzzināsim kā nākamās paaudzes sensori un kameras uzlabos mūsu dzīvi gandrīz ikkatru tās minūti.

.