Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā

Bosch Latvija jau otro gadu izsludina konkursu skolēnu amatniecības prasmju veicināšanai

Skolu konkurss

Nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Dizaina un tehnoloģijas programmu, Bosch Latvija jau otro gadu organizē konkursu skolām “Apgūsti prasmes ar Bosch”.

Konkurss notiks trīs kategorijās – vispārējās, speciālās un profesionālās izglītības iestādēm. Katras kategorijas uzvarētājs savā īpašumā iegūs Bosch elektroinstrumentus 1000 EUR vērtībā* sekmīgākam darbam jaunu projektu realizēšanai.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti, žūrijas komisijai izskatot saņemtos pieteikumus, kā arī organizējot publisku balsošanu Bosch Latvija Facebook lapā. Konkursa žūrijas sastāvā ir Bosch Latvija vadība un speciālisti, kā arī žurnāla “Dari pats” redaktors Normunds Laipnieks.

“Iepriekšējā gadā, organizējot šo konkursu pirmo reizi, mēs pārliecinājāmies, ka Latvijā ir daudz jaunu un talantīgu cilvēku, kuriem ir ierobežoti resursi savu ideju realizēšanai. Šogad mēs vēlamies dot iespēju trim dažādām skolām izvēlēties nepieciešamos elektroinstrumentus savu nākotnes ideju realizēšanai,”
norāda Bosch vadītājs Baltijas valstīs Kaspars Kalviškis.

Konkursa pieteikumu var iesniegt “Dizaina un tehnoloģiju” skolotājs, pārstāvot savu izglītības iestādi. Pieteikumu var iniciēt arī skolēns vai skolēnu grupa. Pieteikumā īsi jāapraksta skolas esošais materiāltehniskais nodrošinājums, jāiekļauj stāsts par paveiktajiem projektiem un/vai sasniegumiem un iecerētajiem nākotnes projektiem, kā arī jāpievieno foto un/vai video materiāls. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 15. oktobris, nosūtot tos uz e-pasta adresi skolukonkurss@lv.bosch.com ar norādi “Pieteikums skolu konkursam”. Aicinām iepazīties ar pilnu konkursa Nolikumu pirms pieteikuma iesniegšanas konkursam!

*Ražotāja ieteicamās mazumtirdzniecības cenas ar PVN.

Konkursa norisei un Bosch aktualitātēm aicinām sekot līdzi Bosch Latvija Facebook lapā: www.facebook.com/BoschLatvija.

*Ar piedāvāto elektroinstrumentu klāstu aicinām iepazīties Mājamatniecības instrumentu mājas lapā un Profesionālo instrumentu mājas lapā.

Kopīgojiet šo:

Personas datu apstrāde

Iesniedzot pieteikumu konkursam, skolas un skolēni piekrīt, ka viņu stāsti un foto un/ vai video materiāli var tikt publicēti Bosch Latvija mājas lapā www.bosch.lv, tiks publicēti Bosch Latvija Facebook lapā, kā arī uzvarētāju stāsti tiek iekļauti preses relīzē, kas tiks izplatīta medijiem.

Piedaloties konkursā, foto un video materiālu iesūtītājs ir atbildīgs par materiālos redzamo cilvēku piekrišanu tos publiskot vai konkursa ietvaros šo materiālu nodot trešajām personām.

Piedaloties šajā konkursā, jūs apliecināt, ka esat iepazinies/-usies / -ušies ar Privātuma politikas noteikumiem un Facebook “Bosch Latvija” kanāla datu aizsardzības paziņojumu un piekrītat savu datu nodošanai un apstrādei balvas saņemšanai uzvaras gadījumā.

Preses jautājumiem un saziņai

Marina Blomniece
Korporatīvo komunikāciju vadītāja

Telefons

Vispārīgi jautājumi par Bosch