Pāriet uz galveno saturu
Bosch Latvijā

Bosch pirmo reizi izsludina konkursu skolēnu amatniecības prasmju veicināšanai Latvijā

Skolu konkurss

Pieteikumu pieņemšana noslēgusies!

Nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Mājturības un tehnoloģijas programmu, Bosch Latvija pirmo gadu organizē konkursu “Apgūsti prasmes ar Bosch”.

Konkursa uzvarētāji – vispārējās un profesionālās izglītības iestādes – iegūs savā īpašumā Bosch elektroinstrumentus sekmīgākam darbam jaunu projektu realizēšanai:

1. vieta – Bosch elektroinstrumenti 1000,00 EUR vērtībā;

2. vieta – Bosch elektroinstrumenti 800,00 EUR vērtībā;

3. vieta – Bosch elektroinstrumenti 600,00 EUR vērtībā.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti žūrijas komisijai izskatot saņemtos pieteikumus, kā arī organizējot publisku balsošanu Bosch Latvija Facebook lapā. Konkursa žūrijas sastāvā ir Bosch Latvija vadība un speciālisti, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas profesors un atzīts tēlnieks Aigars Bikše.

“Latvijā ir daudz jaunu un talantīgu cilvēku ar gaišām galvām un prasmīgām rokām, kuriem ne vienmēr ir pieejami visi nepieciešamie resursi savu ideju realizēšanai. Tādēļ mēs gribam dot šādu iespēju – iepazīties ar modernākajiem elektroinstrumentiem un strādāt ar tiem nākotnes ideju realizēšanai,”
norāda Bosch vadītājs Baltijas valstīs Kaspars Kalviškis.

Konkursa pieteikumu var iesniegt skolēns vai skolēnu grupa / klase, pārstāvot savu izglītības iestādi. Pieteikumā jāiekļauj stāsts par paveiktajiem projektiem un/vai sasniegumiem un iecerētajiem nākotnes projektiem, jāpievieno foto un/vai video materiāls. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2020. gada 29. oktobrim, nosūtot uz e-pasta adresi skolukonkurss@lv.bosch.com ar norādi “Pieteikums skolu konkursam”. Aicinām iepazīties ar pilnu konkursa Nolikumu pirms pieteikuma iesniegšanas konkursam!

Konkursa norisei un Bosch aktualitātēm aicinām sekot līdzi Bosch Latvija Facebook lapā: www.facebook.com/BoschLatvija.

*Ar piedāvāto elektroinstrumentu klāstu aicinām iepazīties Elektroinstrumentu mājamatniecības mājas lapā vai jaunākajā katalogā Instrumenti mājamatniekiem.

Kopīgojiet šo:

Personas datu apstrāde

Iesniedzot pieteikumu konkursam, skolas un skolēni piekrīt, ka viņu stāsti un foto un/ vai video materiāli var tikt publicēti Bosch Latvija mājas lapā www.bosch.lv, tiks publicēti Bosch Latvija Facebook lapā, kā arī uzvarētāju stāsti tiek iekļauti preses relīzē, kas tiks izplatīta medijiem.

Piedaloties konkursā, foto un video materiālu iesūtītājs ir atbildīgs par materiālos redzamo cilvēku piekrišanu tos publiskot vai konkursa ietvaros šo materiālu nodot trešajām personām.

Piedaloties šajā konkursā, jūs apliecināt, ka esat iepazinies/-usies / -ušies ar Privātuma politikas noteikumiem un Facebook “Bosch Latvija” kanāla datu aizsardzības paziņojumu un piekrītat savu datu nodošanai un apstrādei balvas saņemšanai uzvaras gadījumā.

Preses jautājumiem un saziņai

Marina Blomniece
Korporatīvo komunikāciju vadītāja

Telefons

Vispārīgi jautājumi par Bosch